Umirovljeni liječnik otvorio pitanje za milijun pa odustao: Biste li vi znali odgovor?
Natjecatelj koji je na kviz stigao u invalidskim kolicima zbog uznapredovale multiple skleroze, dobitak od pola milijuna funti iskoristit će za putovanje na slapove Nijagare
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prva auto utrka je bila 1895 Paris-Bordeaux-Paris a od ovih u kvizu gore napomenutih je Isle of Man TT 1907 godine.