Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 60
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
AFERA 'KONOBA PRŠUT'
Povratak na članak

Uhićen Željko Kerum

U predmetu je, navodno, obuhvaćeno još nekoliko osoba bliskih Kerumu

Komentari 11

HA
Hary3
09:57 30.07.2026.

Antifašističke nakaze u deliriju. Fali im Bojan i žemska Pinokio.

VL
Avatar Aikona
Aikona
09:21 30.07.2026.

Kerum je iskoristio ljudsku pohlepu, pa nabio dug od par stotina miliona. Prije stečaja prebacio dio na familiju i izgradio privatni mol, konobu it'd. Banke i bivši poslovni suradnici nikada neće uspjeti naplatiti svoja potraživanja.

VL
Avatar Navijač
Navijač
10:10 30.07.2026.

Jel taj Telegram nekada istraživao ljevičare na visokim položajima? Sumljam. Lopov je lopov ,ali za Tzv "antifašiste" očito nije.

VL
HR
hrza
09:21 30.07.2026.

Kerum uhićen X-ti put kad X teži beskonačno.

VL
SE
Serđo23
09:29 30.07.2026.

Ko dira vitezove Naše bez kojih ne bi države bilo !?

VL
Avatar mladen111
mladen111
09:28 30.07.2026.

Evo još jedan bivši, potencijalno i budući koalicijski partner pravomoćno osuđene Zločinačke

VL
Avatar Antifaṧist
Antifaṧist
09:01 30.07.2026.

Ma to "duboka država" našeg pravednika i poštenjačinu proganja gore od komunista! Kad pomislim da su građani Splita njemu dali glasove za gradonačelnika sve mi je jasno.

VL
RA
Raptor
09:18 30.07.2026.

Čudno je bilo da do sada već nije bio uhićen. Razloga je bilo puno. Među njima su i davanje poslova koje plaća grad Split svojim prijateljima, bez natječaja, zapošljavanje rodbine i prijatela, zbog čega je pokojni Bandić, pored ostalog, bio završio u .zatvoru. Jadan je grad kojem "Braco i Seka" mogu biti na čelu. Puno galame, puno bahaćenja bogatstvom, nedostatno obrazovanje, primitivna komunikacija. Split je zaslužio više. Ali ne treba Keruma podcijeniti. Mnoge je zadužio i ima puno informacija i saznanja. I potrebnu drskost.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.