Bivši šef NATO-a predložio novu 'D7 alijansu', nabrojao zemlje koje bi se našle u tom savezu
Rasmussen je posebno izrazio zabrinutost zbog "nepredvidivog ponašanja Trumpove administracije", spomenuvši i američke prijetnje Danskoj oko Grenlanda.
Komentari 15
Konačno nešto konstruktivno, da se zaustavi "Narančasti Jesus", koji uništava Ameriku i cijeli svijet! D7 je samo početak, kandidata će biti više nego dovoljno! Sretno s Božjom pomoći!
Bilo bi smiješno da nije žalosno... Zar itko u Japanu, J. Koreji i Australiji stvarno misli da bi im u ratu s Kinom EU, UK i Kanada bili od koristi? Malo upučeniji znaju da je Australija nabila Francuze i kupuje USA podmornice...
Ove srbe nitko nije spomenuo a i ratni zlocinac ih se odrekao,sad ce u savez s eritrom
Samo nemojte 22 x održati sastanke bez dogovora
U taj savez D7 treba biti i Tanzanija, Kina , S Koreja, Venecuela, Rusija, Indija, Libija, Argentina i ostali
Zlotvori, to su ameri! Bez njih i bez Izraelaca svijet bi bio u miru!
Smijte se vi komentatori, ali to je pocetak raspada EU, bogati na jednu stranu, a to ukljucuje i bogate vaneuropske zemlje, a ovi drugi u EU, neka se snadju, kad su nezadovoljni sa Brisselom. Hrvatska ima suvereniste, biti ce odlicno kad Penava i Cipe preuzmu vlast, a i Zoki je uz njih
U slučaju da SADe odustanu!? A neće. Rekao bi moj ex nastavnik: nepotrebna gimnastika g. Rasmusen
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kroz granice nato ilegalni imigranti prolaze bez problema već godinama.bez nekih posebnih kazni.