Ubojstvo profesora iz Livna zgrozilo BIH, policija na terenu: 'Sjeo je u auto i više se nije vratio'
Tijelo ubijenog pronađeno je prekriveno granjem uz rijeku Bistricu, te prebačeno u mrtvačnicu ŽB Livno gdje će danas, eventualno sutra, biti obavljena obdukcija
Komentari 27
Da da balije ubile Hrvata. Zato im se i sakrivaju imena.
Ovdje su Muslimani ubili Hrvata.
Sućut obitelji!..Ali kad sam pročitao da su ovi uhvaćeni iz 'Viteza' sve mi je odmah bilo jasno!To su ljudi koji ovdje u Hr. govore npr: "U mog ćaće" ili "u moje braće ti je to" ili "u nas ti jee to nema z....bancije" !!Dakle,ljudi(čobani,krkani)
Nažalost, osim izvještavanja o tužnom događaju, u tekstu ima puno gramatičkih pogrešaka. "On se tog dana odvezao svojim vozilo iz obiteljske kuće" ", a kako se vratio niti javljao na mobitel" "Da bismo imalo iza toga dobili informaciju iz PP Vitez" "Riječ je se o mlađim osobama s područja SBŽ"
pretpostavljam da im je stao kao stoperima , ako je tako to mu je bila zadnja greška
Umjereni sad vidis kako je Slovencima,Madjarima i Talijanima kad citaju o Hrvatskoj jebeni istok
Izgleda da jesi.
Iz Viteza!? Ti ljudi još uvijek sve svoje probleme i prepreke riješavaju s "čakijom" (nožem) !A izjave su im uglavnom :"Ne znaš ti mene jel'da"?...(oni što će lupati crvene u ovom i prethodnom komentaru su upravo baš ti koje sam opisao)
Ja bih samo ostavio komentar na tragu naših forumskih desničara i konzervativaca: Zašto moramo čitati vijesti o tome što se događa na Istoku??? Možemo li čuti što se dogodilo u Beču ili Budimpešti?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne samo obitelj, i mi smo shrvani... Dragi profesore, počivaj u miru. Obitelji iskrena kršćanska sućut