Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 112
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
OBITELJ JE SHRVANA
Povratak na članak

Ubojstvo profesora iz Livna zgrozilo BIH, policija na terenu: 'Sjeo je u auto i više se nije vratio'

Tijelo ubijenog pronađeno je prekriveno granjem uz rijeku Bistricu, te prebačeno u mrtvačnicu ŽB Livno gdje će danas, eventualno sutra, biti obavljena obdukcija

Komentari 27

LE
lector2corrector
19:27 19.12.2020.

Ne samo obitelj, i mi smo shrvani... Dragi profesore, počivaj u miru. Obitelji iskrena kršćanska sućut

VL
FR
franjo2
10:42 20.12.2020.

Da da balije ubile Hrvata. Zato im se i sakrivaju imena.

VL
FR
franjo2
11:02 20.12.2020.

Ovdje su Muslimani ubili Hrvata.

VL
DU
Deleted user
21:00 19.12.2020.

Sućut obitelji!..Ali kad sam pročitao da su ovi uhvaćeni iz 'Viteza' sve mi je odmah bilo jasno!To su ljudi koji ovdje u Hr. govore npr: "U mog ćaće" ili "u moje braće ti je to" ili "u nas ti jee to nema z....bancije" !!Dakle,ljudi(čobani,krkani)

VL
Avatar Krešimir Karamazen
Krešimir Karamazen
18:09 19.12.2020.

Nažalost, osim izvještavanja o tužnom događaju, u tekstu ima puno gramatičkih pogrešaka. "On se tog dana odvezao svojim vozilo iz obiteljske kuće" ", a kako se vratio niti javljao na mobitel" "Da bismo imalo iza toga dobili informaciju iz PP Vitez" "Riječ je se o mlađim osobama s područja SBŽ"

VL
Avatar patkovic
patkovic
20:09 19.12.2020.

pretpostavljam da im je stao kao stoperima , ako je tako to mu je bila zadnja greška

VL
Avatar ante433
ante433
14:19 20.12.2020.

Umjereni sad vidis kako je Slovencima,Madjarima i Talijanima kad citaju o Hrvatskoj jebeni istok

VL
IC
icro
21:19 19.12.2020.

Izgleda da jesi.

VL
DU
Deleted user
21:04 19.12.2020.

Iz Viteza!? Ti ljudi još uvijek sve svoje probleme i prepreke riješavaju s "čakijom" (nožem) !A izjave su im uglavnom :"Ne znaš ti mene jel'da"?...(oni što će lupati crvene u ovom i prethodnom komentaru su upravo baš ti koje sam opisao)

VL
UM
Umjereni
18:55 19.12.2020.

Ja bih samo ostavio komentar na tragu naših forumskih desničara i konzervativaca: Zašto moramo čitati vijesti o tome što se događa na Istoku??? Možemo li čuti što se dogodilo u Beču ili Budimpešti?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.