Ubijen vođa Al-Qaide Zawahiri. Bijela kuća: To je uspješna protuteroristička operacija
Ayman al-Zawahiri je Al-Qaedin vođa i visoki dužnosnik te stariji vođa islamističkih organizacija koje su organizirale i sprovele terorističke napade u Sjevernoj Americi, Aziji, Africi te na Bliskome istoku
Komentari 32
Znači Ameri su još uvijek u Afganistanu! A mislilo se da su pobjegli! Sad mi je jasno zašto su Talibani nedavno došli u Norveški glavni grad Oslo i otišli kući sa devet milijardi dolara! Sve je to igra u kojoj sada sudjeluju i Talibani!
"...Zawahiri, egipatski kirurg koji je dobio nagradu od 25 milijuna dolara za svoju glavu..."___Jel to netko pročitao prije objave?!
Svjetski teroristi ubili tamo nekog mudžahedina sa kalašnjikovom. Dobro ovaj put nije bio video prijenos ubijanja. Po čemu je to legalna akcija ?! Izvedena na stranom teritoriju !
Da nije Amerike ne bi ni bilo terorista.
Podsjeća na likvidiranje (velikog francuskog komitenta) Gadafija, Sadama Huseina (tvorca nuklearne bombe) i još na neke (samozvane i bez odluke UN) akcije po svijetu.
Vi ga obučavali i trenirali vi ga i ubili. Jpoš bi vam se i naplatiti trebalo što je svih ovih godina djelovao zaštićen.
Kad im netko vise ne treba Ameri ga proglase teroristom i onda krene "oslobođenje" i uvođenje demokracije🚀
Sve neki uspjesi a čudno da obitelj Bin Ladena sponsorira princa Čarlsa preko milijun dolara..
Armija BiH se može pohvaliti kako je njenih čak 5 boraca sudjelovalo u akciji rušenja tornjeva. Danas je među bosanskim patriotama dan žalosti.
Da Joe-u podigne rejting jer ima naj manji rejting u povjesti sad-a
Ha ha ....super. Amerikanci to smiju.Oni smiju sve.Takvi dragi narod i jos drazi politicari.Ispaliti raketu i gadjati ciljeve u drugim zemljama-to je americki! Pljeskajte glasnije-slavimo demokraciju. Tko zna,mozda ce i nas jednog danas spasiti ti dobri miroljubivi ljudi.....Vecernji,jel ovo ovako politicki korektno ili ide zuti karton?
Demokrati imaju nikad manju podrsku u usa.odjednom ga odrade.u izborne svrhe.cijelo vrijeme su znali di se nalazi.
Americku politiku je vrlo tesko, pa cak i nemoguce razumjeti... Dok "ugledni" zapadni mediji mazu oci javnosti pricama o uspjesima CIA-e i eliminaciji likova kao sto su bin Laden ili ovaj Al-Zawahiri, za to vrijeme SAD naoruzava Al Qaidu u Siriji a CIA de facto upravlja njihovim operacijama u nastojanjima da sruse legitimno izabranu vladu Bashara al-Assada! Javnost pojma nema da je Sirija pod sankcijama "zapadnih demokracija" slicnih ovima koje su nametnute Rusiji, jedina razlika je u tome sto sirijski narod placa kud i kamo vecu cijenu zbog tih zlocinackih sankcija, jer Sirija nema ni resurse niti vojnu moc koju Rusija ima. Sudbinu Sirije dijeli i Yemen, gdje "zapadne demokracije" vode jos jedan 'proxy' rat protiv Irana, koristeci rivalitet Irana i Saudijske Arabije i njihova obostrana nastojanja za dominacijom na Bliskom istoku... Ovako, ovce glinenog mozga ce 'kupiti' jos jednu pricu o borbi SAD-a protiv terorizma i islamistickog ekstremizma... a sve to je samo fino upakovani americki terorizam koji oni jos uvijek provode nad cijelim svijetom, koristeci svoju zastrasujucu infrastrukturu od preko 800 vojnih baza u preko 130 zemalja svijeta...
Ovo je također dobra istinita Hollywoodska priča samo za bosterirane !
Koliko su ga puta da su ga likvidirali?
Hoce li Gospon Bajden staviti pelene od srece ili od zalosti?
Stara mumija se opet javlja , ovaj put bez bicikla i šalabahtera .
Biden isao protiv obame? Nekaj je tu mutno
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jadno i tužno u šta nam život prođe. Komentari na tuđe živote i ono na šta ni u snovima ne možemo utjecati. :-(