U Zadru se iskrcali vojnici oružanih snaga Republike Albanije i Kosovskih snaga sigurnosti
To je prvi put da se brodovima Hrvatske ratne mornarice prevoze snage s mjestom ukrcaja u luci druge savezničke države, konkretno u luci Drač u Republici Albaniji
Komentari 146
Na godinu dolazi i Srpska vojska da malo vezba.
Pa dobro... srbija ima status posmatraca. Nije ni to lose.
Ha,haaaa,haaaaaaaaaaaaaaa kako su se samo komicetnici uskukurikali.
Narode eto vojske,sakri zito I vino,I sve sto je zivo
U Zadru se isprcali vojnici oružanih snaga Republike Albanije i Kosovskih snaga sigurnosti
Da nece ovi nam cuvat granicu od migranata ha ha
Vucic izbezumljeno trazi baterije za najjace vazduhoplovstvo i naravno jos pilote koji u slucaju potrebe izlaze iz bunkera.
Stežu obruč 😊
Svidjaju mi se ovi vojnici, lijepo ih je vidit, a posebno na nasem jadranu
Dobro došli naši prijatelji i saveznici iz prijateljskeAlbanije
Po kojem je to kvaterniku nazvano,starijem ili mladjem?
I prije su Albanci sluzili vojsku u RH pa me interesuje kako sada razumiju komande i na kojem su jeziku ? Ono prije mu 3-puta naredis dok skonta komandu : Na-levo ! a on Na-desno ! : )
Došli kod braće u Arbanase ,možda i na poziv brata Kalmete. Ako uopće i znate tko su mještani Arbanasa.
Koliko srba u komentarima, primječuje se njihov nepravopis.
Kako li je ovo leglo Vulinu ? Sutra će na Pink- smeću Sarapa zvati Lazanskog da mu pojasni neke stvari bauhhhhhhaaaaaa.. .
Muslimansko-katolicka NATO snaga Balkana!!
"Nebeski narod" na ovoj temi dokazao svoj primitivizam.Koliko vas je samo. Tako je to kada od svakog izgubite a poraze pretvarate u pobjede.A gle samo minuse kako idu, kao po tekućoj vrpci, hahahahaha.
Moramo pripaziti da nehotice ne zauzmu neciju junacku otadzbinu.
Spavate li mirno tzv antife?? Haha uljepšalo mi dan, mislim nije da ih volim koliko vas srpske poltrone pa..malo je reč ne volim.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pozdravljam ponosne ratnike sa kosova i albanije, borili smo se protiv istog neprijatelja i opet ćemo ako zatreba.