Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 102
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
kolumna
Povratak na članak

U vremenu polarizacije Dražen Kutleša pokazuje snagu pravih riječi

Čestitka nije samo diplomatski potez, već i promišljen odgovor na krizu političke komunikacije u Hrvatskoj

Komentari 5

LI
liberta
10:04 28.01.2025.

Nije stvar u opoziciji vlasti nego tekstu koji je bio napisan i shvaćen da se veliča osoba a ne kako bi trebao značiti šta ta osoba bi trebala i kako obnašati. Tako da se naslađuju kao "pohvalama" za Milanovića. Što je mnoge začudili.

VL
Avatar tarana
tarana
11:10 20.01.2025.

Katolička crkva u Hrvata nikad nije bila opozicija vlasti za razliku od one u Srednjoj i Južnoj Americi.

VL
SJ
sjeverzapad1
20:36 22.01.2025.

Gospodin Kutleša je zakasnio tri puta ali onda nije govorio o čestitkama i diplomatskim potezima ,,mislim da je taj komentar poslan na krivu adresu

VL
ST
Stubicanec
14:38 20.01.2025.

Nadbiskup Kutleša je dobar,školovan ali kad propovjeda trebao bi nešto iz glave reći bez papira pred sobom

VL
DE
deps
12:18 20.01.2025.

Upućeno na krivu adresu. Tamo ne stanuju oni koji bi to razumjeli.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.