Tijekom noći testiranje uzoraka pet bolesnika iz Rijeke te dva hospitalizirana
Da se strah od zaraze evidentno širi pokazuje i to što su poslani uzorci iz Splita, Rijeke, Siska te sa zagrebačke bolnice Rebro. Svi su se pokazali negativnima.
Komentari 6
A je li itko testirao ilegalne migrante?
Budimo realni, pojava koronavirusa u Hrvatskoj samo je pitanje vremena pa nije pitanje hoće li se pojaviti već samo kada. Ali ni tu ne treba praviti veliku paniku, od obične gripe dnevno umire više desetaka ljudi pa nitko ne pravii paniku, smrtnost je u najgorem slučaju nešto manja negoli je slučaj kod gripe i to je to. Trebamo se samo razumno ponašati, slušati preporuke ministarstva, nositi masku, prati ruke po mogućnosti izbjegavati javni prijevoz i druge gužve i sve će biti ok.
Naka Obersnel samo organizira međunarodne događaje u Rijeci. Italija se zabarikadirala...otkazali maškare u Veneciji, a on dovodi hrpu talijana u Rijeku. Van svake pameti, ali što drugo i očekivati....
Jao vama hercegovci, navucite bijele čarape.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
sve ce biti u redu dok virus ne stigne u izbjeglicke kampove, grcka, turska, sirija