Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 68
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Koronavirus U SVIJETU
Povratak na članak

Italija postala treća zemlja u svijetu s više od 30.000 umrlih od koronavirusa

Neki zdravstveni stručnjaci predviđaju porast broja smrtnih slučajeva kasnije ovog ljeta, jer Amerikanci ponovno počinju jesti u restoranima i opet idu u teretane

Komentari 22

Avatar mofo
mofo
08:28 08.05.2020.

Koje farbanje za ne povjerovati...

VL
MP
Miroslav.P
09:31 08.05.2020.

Zasto izbisaste komentar VECERNJAK namjenjen ZORAN BJELI. Dase nezna istina ali nemoze se sakrit. Pitao sam zasto Njemacki medicinari strajkaju i skidaju se goli. Nema osnovni sredstava ni zastitne opreme. Zeloim cut ZORANA BJELU sta on kaze.

VL
SI
sisavac
10:47 08.05.2020.

rusija provodi jako puno testiranja. može prestati to, pa ne bude imala zaraženih tolko.... u dva najveća grada im je 70% zaraženih. i dalje ne mogu dostići new york, ma kako god se trudili.

VL
DU
Deleted user
01:28 09.05.2020.

Zašto svake godine nemamo ovakvo detaljno izvješćivanje oko umrlih od gripe? Ako i bude razlika u broju preminulih možemo zahvaliti samo neadekvatnoj zdravstvenoj skrbi uzrokovanoj neopravdanom histerijom. Teško je ne primjetiti u kome smjeru to ide.

VL
ZB
Zoki-Bijela
07:36 08.05.2020.

Sta kazu Rusi, Petkovic jos spava ili

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.