Manje Vlade ne znači automatski i bolje: Hrvatska među rekorderima s brojem ministarstava
Manje Vlade ne znače automatski i bolje i ne donose promjenu ako to ne prati niz drugih reformi.
Komentari 30
Ministarstvo sreće.
TE
Plenkovic je prevrtljivac i ništa više, gdje su reforme?, Kad će ljudi ostajati u hr i bolje živjeti? Nisu do sada, a mogli su.
PD
Manje ministarstava više ureda, agencija, pomoćnika, zamjenika, savjetnika... ako se bitno ne smanji broj džabalebaroša ne mijenjajte ništa!!!
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
dakle , imamo nakon 25 g od završetka rata - ministarstvo branitelja. znači ako postoji ministarstvo, onda valjda postoje i branitelji. logično. kako je rat odavno završio, srpski agresor je poražen, normalan, pošten čovjek se zapita, a što to onini brane? oni 'zločesti' koji razmišljaju , naravno znaju da branitelji brane stečene pozicije, ostanak HDZ-a na vlasti i svoje povlaštene mirovine. dakle jedno najvažnije ministarstvo...