Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 23
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
"Usiljena zajednica"
Povratak na članak

U prepunoj Knjižnici Bogdana Ogrizovića predstavljena knjiga eseja Dražena Lalića

Knjiga ukoričenih eseja u izdanju Večernjeg lista koje je Lalić od 2016. do 2022. objavio u Obzoru predstavljena je večeras u prepunoj dvorani Knjižnice Bogdana Ogrizovića stoga ne sumnjamo da će biti hit na Večernjakovom štandu na Interliberu

Komentari 5

Avatar spremno zidam
spremno zidam
23:20 07.11.2022.

Lalića nažalost osobno poznajem. Ljigav karakter, otvoreno antihrvatski stavovi, otvoreno neoorjunastvo, nostalgija za bivsom drzavom i pljuvanje po Zagrebu sa militantnodalmatinskih lokalnoautonomaskih pozicija. Staviti u isti clanak njegovo i Lončarivo ime i “hrvatski intelektualac” jest protuprirodni blud protiv zdravog razuma.

VL
DU
Deleted user
23:02 07.11.2022.

Hrvatski intelektualac Budimir Lončar, pa zar može biti veća uvreda od toga za hrvatski narod. Kakve veze ima ta spodoba s hrvatiskim narodom osim zla koji mu je taj lik priuštio.

VL
Avatar southman
southman
07:05 08.11.2022.

" U prvim su redovima sjedili istaknuti hrvatski intelektualci, među njima i Budimir Lončar. " Vjerovatno ste mislili "antihrvatski" !?

VL
YE
Yeah
23:00 07.11.2022.

Kako to da niste izvijestili javnost kad je u istoj knjiznici prije otprilike pola godine predstavljena knjiga Danijela Grgičina: Cijepanje cjepivom...?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.