Zelenski Rusima: 'Nismo za 15 dana postali vaši robovi!' U pozadini invazije traje rat za plin
Na EU summitu u Versaillesu dosta širok raspon različitih vlada, od njemačke do mađarske, smatra da treba biti realan u određivanju roka za smanjenje ovisnosti Europe o ruskom plinu
Komentari 42
Zelenski Rusima: 'Uvik smo 15 stoljeca bili vaši vaši robovi! a sada smo se za sitne pare prodali Amerikancima dok nas vi ne razbijete i opametite' U pozadini invazije traje rat za plin a pobjednik če troškove naplatiti na europskim i kineskim kupcima.
Uživo se u ulogu, a odavno je mogao pristati na neutralnost i izbiti Rusiji sve argumente koji su doveli do ove situacije. Naravno, on ne odlučuje o tome.
Zelenski je jos jedan sanjar koji vjeruje da je nekog velikog briga za njegove snove. Osjetili smo to na svojoj kozi i steta je da nitko nista ne nauci iz tuđih gresaka.
Ovisnosti o Ruskim energentima trebamo se riješiti kako god i kad god da ovo završi. I tko god bio glavni u Mockbu. Dugoročno, Rusija je izgubila ovaj rat i neke buduće slične ideje. Na terenu niti je "blickrig" niti jee pobjeda. ...pomalo podsjeća na "srpske pobede", a vidi ih sad, osim lajanja ovdje pod raznim nickovima, nikakvu drugu "pobedu" ne mogu ni sanjati nego proxy 😏🙄
Ukrajinci po Zelenskom pred pobjedom.Dozvolit će Rusima da opkole sve do samog centra Kijeva a kad onda krene protuofenziva bit će svašta....
Znači Europa misli da niti nakon pet godina neće poslovati sa Rusijom? Zar rusija neće nakon mjesec dana sankcija biti na koljenima kako se prodaje u svim europrop medijima? I što će onda to promijeniti, osim što će Europa i kratkoročno i dugoročno imati nemjerljive ekonomske štete.
Zelenski je div prema štakoru putjinu, on sa svojim narodom brani Europu, jer Ukrajina je predziđe Europe, civilizacije, demokracije.
Nijedan Ukrainac nije docekao Ruse kao osloboditelje. To sve govori a Zelenski potvrdzuje sta njegov narod misli
biden je zabranio uvoz ruske nafte i plina te je u americi značajno porasla cijena goriva na benzinskim postajama....opet dokaz da amer ništa nije zakuhao da profitira, jednostavno putin je napao jer vodi osvačaki rat zeli silom da ukrajina bude za ruse kao bjelorusija i to je to....sve ostalo su priče za malu djecu, nacisti, CIA ovo ono....
Rusija ide putem Sovjetskog Saveza, u samouništenje, samo brze. Običnom Rusu nije jasno zasto razaraju bratski narod da bi onda zbog sankcija živjeli kao psi. A Uz to, ugroženija nego ikad, ujedinili NATO, stvorili naoružanu Njemačku i dali tržište plina i nafte Americi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Što kaže sleepy Joe.. uspio vas je nagovorit da shebete EU. ? Bravo