Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Nacionalni forum
Povratak na članak

'U povlačenju sredstava iz EU fondova Hrvatska na začelju'

Prebacivši se na lokalnu razinu, koordinatorica Nacionalnog foruma upozorila je na "poigravanje" s učenicima područnih škola u Podcrkavlju i Ruščici, kojima nove škole nisu završene ili opremljene zbog navodnog nedostatka financijskih sredstava

Komentari 4

XA
xaron
16:52 14.05.2014.

Mi imamo Najniži postotak povlačenja novca iz EU u povijesti šta govori o totalnoj nezainteresiranosti vlade za napredak ekonomije. Vrh države se jako zalozio za spašavanje optuženih za politička ubojstva, ali nije se zalozio niti za jedan veći projekt kojimim bi povukao novce iz EU. Zaduzujemo se po visokim kamatama a nećemo da uzmemo nepovratno novce iz EU, šta je na kraj pameti . Odgovorni u vrhu države su jednostavno nezainteresirani i lijeni da učine bilo šta.

VL
AN
annalea
18:47 14.05.2014.

Mene to ne čudi jer je problem u tome da si nam naši vajni političari na vlasti ne mogu ništa metnuti u svoj džep i onda ih to naravno ne zanima.

VL
Avatar anticenzura
anticenzura
16:32 14.05.2014.

EU fondovi se koriste za investicije u inovaciji, u nauci, u inzinjeringu, u turizmu, kulturi, za kakvu infrastrukturu i strukturu sta ce nam donijeti profit, a ne za mrtvu prirodu od koje nemamo nikakve koristi, ili pogresnu investiciju koju necemo moci financirati, to su gluposti. Graditi nesto sto cemo morati prodati, cinimo stetu samo sebi, i drugi se bogate na nama. Opce poznato za Balkanske naivcine. Te skole treba da rikostruira drzava, iz drzavnog budzeta, a ne iz EU fondova.

VL
PR
prufer
21:01 14.05.2014.

jaka konferencija za novinare: DVA NOVINARA

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.