Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 52
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Rat u Libiji
Povratak na članak

U napadima NATO-a uništeno osam Gadafijevih ratnih brodova

Napadi su bili usmjereni na ciljeve u lukama Tripoli, Al Khums i Sirta u četvrtak kasno navečer

Komentari 132

OB
-obrisani-
11:22 20.05.2011.

koliku su stetu napravili libiji ovi indijanci...kuku majko....trebace im 50 god da izgrade sve ponovo,a oni arapi i beduini kako su vredni i orni za rad,mozda i celih 100 god.

VL
MA
markopvz
12:56 20.05.2011.

E pa ludi milojko...za vas nam nit ne trebaju avioni,bome nit rakete jar vi jednostavno tako brzo bjezite da vas nit avion ne moze stici.. :P

VL
OB
-obrisani-
14:34 20.05.2011.

stoki premda si u pravu,moram primetiti da mi srbi ioak nismo egipćani mada su nam neki došli sa kosova...meni liče na obične guns and šator a bogami imamo sad i nekakve aškalije...isti ovi egipćani...i romi

VL
OB
-obrisani-
14:43 20.05.2011.

pozdrav,rode iz plemena mog...moram da objasnim ovom hrvatu koji zivi daleko od hrvatske neke stvari...da njegov patritizam tako kocipiran,da hrvatsku vidi jednom u 5 god i ovde drobi nesto ne pije vodu....

VL
OB
-obrisani-
12:25 20.05.2011.

A na drugi dio tvojih pustih snova se neću niti osvrnuti - probaj proglasit tamo nekakvu \"neovisnost\" u onom banjalučkom batastanu - pa ćeš efikasno vidjeti tu \"nepostojeću\" moć..

VL
DU
Deleted user
02:05 21.05.2011.

steta sto gadafi nema atomsko oruzje. ima naftu ali je nema s cim braniti

VL
Avatar NJUŠKALO
NJUŠKALO
08:26 20.05.2011.

NATO bi trebao biti puno odlučniji i razoriti sve Gadafijeve snage.Pobunjenike bi trebalo pod hitno naoružati.Da se Hrvatska na vrijeme naoružala i da nije bilo embarga, rat bi puno prije završio i ne bi bilo toliko žrtava u cijeloj bivšoj Jugoslaviji.Sve to možemo zahvaliti zemljama koje su podržavale i vjerovale u Jugoslaviju.Ovdje je nafta u pitanju i taj rat treba brzo okončati.

VL
OB
-obrisani-
08:38 20.05.2011.

Uništili im osam ribarica.Neš ti strašne sile ! Ribari,ne idite van,zabranjeno ribarenje !

VL
Avatar Jiba.Jibi.Gjize.Jep
Jiba.Jibi.Gjize.Jep
08:49 20.05.2011.

cekaj zar to nisu nasi ratni brodovi koje smo im prodali .... ah jbt koja negativna slika za nas proizvod.

VL
UN
unbekant
08:51 20.05.2011.

i nasa se drzva Hrvatska prikljucila,teroristickoj alianzi,a jedva smo se resili agresora,i danas se posljedice osjecaju,ali ipak mi krenusmo u suprotni smjer,bravo......

VL
Avatar jebb
jebb
09:17 20.05.2011.

To nisu ratni brodovi, to su Gadafijeve jahte, imenovane po njegovim zenama...

VL
OB
-obrisani-
09:31 20.05.2011.

Lako je unistavati TUDJE...bombardiraj, granatiraj, ubijaj, razaraj...nije tvoje. kad tvom padne dlaka s glave...to je jedino nepravda, sve drugo je .ickin dim. Mi lagano ulazimo u veliki rat...povijest se ponavlja. Samo se imena mijenjaju.

VL
OB
-obrisani-
09:36 20.05.2011.

sad pale,a sutra će mu prodavati i slikati se sa stisnutom rukom ko sa đavolom tikve sadi......

VL
OB
-obrisani-
09:46 20.05.2011.

kaj veli bre vas stevan bradonja na to, da mu nato prasi brata gadafija hehehehehehe-kaj ne veli steva da ce osobno sa svojim \"telom\" branit brata gadafija hehehehehe

VL
OB
-obrisani-
09:50 20.05.2011.

crvenimaku ajd polako ...ništa te nisam razumeo i nemoj sam sebi pluseve davati

VL
OD
otac_domovine
10:01 20.05.2011.

90% Libijaca podžava Gadafija. 10% je protiv i izašlo na ulice s balvanima jer ih plaćaju članice NATO-a ižele preuzeti vlast. Podsjeća li vas to na nešto? A NATO samo želi uspostaviti svoju centralnu banku čime će kontrolirati i naftne prihode kao i sav novac u Libiji. tj. već su je pobunjenici uspostavili, a sad se lobira po UN-u da je se prizna tako da može krenuti zaduživanje Libije jer su jako zaostali za ostalim zemljama. Boli njih briga za Gadafija kao i u proteklih 30+ godina koje vlada.

VL
FC
fcod
10:10 20.05.2011.

Jesu li to oni kod nas napravljeni brodovi?

VL
OB
-obrisani-
10:12 20.05.2011.

Netko \"nepoznat\" se dosjetio da će Libija nakon kolonizacije trebat i novu mornaricu...PA su im učinili \"uslugu\" i poslali njihovu sadašnju na dno -e da bi im nigdjezemci mogli prodat svoje vrhunske,30 godina stare iste takve krševe - po \"povoljnim cijenama\".. Pošto do tada mi više nećemo imati SVOJIH brodogradilišta u kojima bi samostalna i suverena Libija mogla naručiti kvalitetne brodove ;P - mi se ne bi šteli miješati. Što je ujedno i odgovor Sarkyju i lopnasconiju oko zahtjeva da mi \"s iskustvom\" primimo jedno milju dvije \"izbjeglica\". Nema šanse.

VL
OB
-obrisani-
10:17 20.05.2011.

A štamislite zašto se nigdjezemska , \"poznata\" srednjeeuropska \"vojna sila\" uopće uključila u sva taj raspašoj? Sa svoja dva prastara F-16/B , pa moraju i oni utržiti nešto.. Kao da im je ta \"flota\" lijepo privezana u luci predstavljala možda neku \"opasnost\"? Uz svu onu silu svih živih nuklearnih podmornica ( iz 5 država) koje samo što se ne \"pardoniraju\" kolka je gužva pod morem? daj me nemoj nasmijavati...

VL
GE
Georgij
10:16 20.05.2011.

hrvati grade a nato uništava

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.