U Vukovaru očekuju još pozitivnih. Đikić: Moramo imati drugu liniju obrane
U Vukovarsko-srijemskoj 36 novooboljelih, u Zagrebu i Splitu zabilježeno po 20 novih slučajeva
Komentari 27
Svaka čast g. Markotić na suzbijanju pandemije. Stožer se dokazao kao sposoban.
Evo opet ovog narcisa s njegovim pametovanjem.
Od kad sam čuo za tog Đikana... on stalno nešto govori i pametuje i kaže... I moja baba je kazala da ne gledam tv izbliza....
stotka je tu,čista ko suza. kad sam napisao prije 2 nedjelje da treba zatvoriti jugoistočne granice,smijali ste mi se,štampali minuse. sad se liječite
Ajmo seljačine po svadbama uništite još to malo prihoda sto dobivamo od turizma.. sad ce polako granice zatvarati prema Hrvatskoj svatko imalo pametan
Inati se Slavonijo! Šta je jedna korona naspram svatova od nekoliko stotina ljudi. Još ako netko umre od zaraze pamtiti će se npr. da je umro od Kajinih svatova.
Evo i miša koji stalno viri iz mekinja.
Ne dirajte dežurnog druga politkanta djikica jer za to se dobivaju kartoni
Hermetičko zatvaranje granica prema Bosni i Srbiji, bez toga cijela Dalmacija će biti svedena na prosjački štap.
Treba ćim prije zatvorit granice prema Srbiji i BiH i to za sve bez obzira na to čiju putovnicu imaju. Virus ne poznaje nacionalnu pripadnost.
Na novoj TV je glasnogovornik regionalnog stozera Vukovarske zupanije je sve rekao.Na pitanje koliko ima prijavljenih svadbi za nastupajuci vikend?Rekao je 26.Koliko imate epidemiologa?Odgovor je 4.E sada vi zakljucite zasto imamo ovako veliki broj zarazenih.Nas zdravstveni sustav puca po savovima.Stozer to mora priznati,i narod bi se i sam vise pazio i pridrzavo mjera.Nije stozer za to stanje u zdravstvu kriv.Kada bi smo bili malo iskreniji i otvoreniji prema nasim slabostima i priznali ih, naravno i rjesavali ih bilo bi nam daleko bolje stanje, i manje kritika na stozer.
Samo bez panike! HDZ ima sve pod kontrolom!
ajde vise prestanite pisati koliko je zarazenih, samo sirite paniku. Ljudi dragi drzite razmak, masku u zatvorenom prostoru i higijena i dosta vise o tome!!
napisite koliko je to na 100 000 stanovnika!strane države imaju listu;npr.njemačka ako je preko 50 onda prilikom povratka moraš u karantenu,švicarska preko 60 itd...
Dosta je više Zna se , sa izborima ste nas zarazili , a sada prestanite i zatvorite više te granice
Načelnik Stožera Civilne zaštite Grada Vukovara Marijan Pavliček desnjara, pametnome dosta.
To sto se Ala nije udala,ne znaci da i dr. Ne moraju...😊
Apeliram da odeš 4 tjedna na godišnji.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tako dugo dok ne budemo oprezni i poštivali pravila stožara biti će nam sve gorje i drami tako neče biti kraja.