Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 47
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
POLICIJA SVE ISTRAŽUJE
Povratak na članak

U Danskoj opet zatvoren aerodrom, viđeni novi dronovi

Više od jednog drona viđeno je u zračnom prostoru zračne luke, nije poznato jesu li to isti oni zbog koje je bila zatvorena zračna luka u Kopenhagenu ranije ovog tjedna

Komentari 7

Avatar American_ninja
American_ninja
03:54 25.09.2025.

nato je potpuno nesposoban

VL
TA
Tarantula
07:00 25.09.2025.

Zar nemate helikopter sa termalnom kamerom da može pratiti gdje se vraćaju dronovi?

VL
Avatar nekakav
nekakav
05:43 25.09.2025.

A jesu ameri pronašli onih 100-ak dronova koji su ih uznemiravali? Nisu. Dronove danas ima svaka kuća, na moru ne možeš si leći u dvorište, a da neka zujalica ne zvrnda 30 m od tebe. Oko aerodroma već godinama neodgovorne osobe dižu dronove, al se rijetko pisalo do sada o tome. Zašto baš sad se diže panika, zašto sve okrećete protiv rusa, pa pretjerali ste već prije, ne vjeruje vam nitko osim isprani mozgovi. Opasno je što je takvih sve više. Nato plaća sve veće iznose medijima, ovo sad ulazi u terminalnu fazu pred stvarni rat. Treba narod lobotomizirati, da rat koji dolazi i sve loše uz njega, je neminovan. Nema u eu ni jednog poziva na mir, ni sa razine akademske zajednice, što je porazno. Eu nema snage dostojno reagirati na izraelske zločine, ispada da ih podupire i aktivno u tome sudjeluje. Eu je pala pod ameriku. Uskoro stiže gmo hrana, a vi ni nećete znati jer se promijenila obaveza označavanja hrane.

VL
Avatar Ležeći Policajac
Ležeći Policajac
01:41 25.09.2025.

Opet danski klinci koji žive blizu aerodroma modeliraju ruski stiropor?

VL
Avatar antifasticka ljepotica
antifasticka ljepotica
06:32 25.09.2025.

Neki bi neovisni stručni geoanalitičar trebao objasniti čiji su to dronovi i zašto su ih Rusi poslali iznad Danske.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.