Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 163
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Protuteža MOL-u
Povratak na članak

U čelništvo Ine stižu stručnjaci Skalicki, Umičević i Mayer

Novi Nadzorni odbor koji predvodi Davor Štern pregovara s trojicom, od kojih ni jedan nije stranački čovjek i nema nikakve veze s HDZ-om

Komentari 13

Avatar drInternet
drInternet
22:17 17.12.2010.

*** Sve može osim, ne daj bože, da dragičević vrati pare! Naime, jučer je rekao da nema odkuda, jerbo je posudio Mesiću za stanove (laž). Čeka se što će reći frendovi iz masonske kvazi lože i kolika je kamate? Pljus..

VL
OB
-obrisani-
23:23 17.12.2010.

Pogledajte \'mađarsku\' direktoricu koja trenutno \'drma\' INA-om: http://www.sindikat026.com/deca/magdolna.htm

VL
KR
kreont
03:39 18.12.2010.

Nakon toliko stoljeća krađe vlado režimskih dupeuvlakača i u svojstvu ukradi što više netko je imalo pametan sjetio se da bi ljudi od struke mogli biti dobri u NO. Da to shvaća naša premijerka onda bi odmah i sama mogla ustupiti svoju stolicu ljudima od znanja i struke, također i ostalim ministrima. Meni se ovo čini kao tek topli oblog pred izbore, velika otpuštanja i godine kada kuna mora pasti zajedno sa velikim kreditima. Dragi moji građani hrvatske u hrvatskoj loše nam se piše i morat ćemo početi vraćati dugove za drugove.

VL
DU
Deleted user
16:00 18.12.2010.

ajd da čujemo jednom da nisu strančki kadrovi \"instalirani\", nego bar ljudi koji su u tom biznisu. bila bi iluzija, međutim, očekivati da će kosor to pomoći na izborima. građani su ljuti zbog borbe protiv korupcije, radije bi da see oni sami u istu uključe, a ako stručnake počnu birati za direktore, čemu će služiti partijski anganžmani, kad se baš zbog toga u partije i učlanjuju oni koji su slabiji stručnjaci. na izborima, dakle, doći će nova vlast i vratiti sve na staro.

VL
UT
utatica
21:39 18.12.2010.

Ne znam koji su ovi što dolaze ali znam da su tu zlatnu koku zgrabili ko pitt bull žrtvu i nisu je puštali do izdisaja a počeli su osamedestih kad su ubijali i tamničili domoljube koji su se pokušali poštenoeno boriti za tu tvrtku (jedan od direktora se od kominističko-zatvorske torture nikad nije oporavio), danas je iNA to što jest zahvaljujući hijenama koje su je čerupale Vanji Špiljku, MIši Brozu, Franji Greguriću, Robertu Ježiću, Tomislavu Dragičeviću , stipi Mesiću........,

VL
Avatar stravaxx
stravaxx
22:15 18.12.2010.

a jel bih i ja mogao samo dva tri miseca biti u tom odboru da si malo popravim novčanu situaciju. pa za par godina bi svaki hrvat mogao tako malo odraditi i zaraditi. a vjerovatno bu isto kak dok su i ovi genijalci u foteljama.

VL
OB
-obrisani-
06:21 19.12.2010.

http://prvinecenzurirani.forumhr.com/ Prvi Necenzurirani Forum Apsolutno bez cenzure!

VL
VA
Valerija007
07:38 19.12.2010.

Ma zbilja super. Ni jedan nema veze s politikom, ha ha. Pa Umičević je uz Šterna \"upravljao\" INAom za vrijeme HDZ-a, rezultati su im bili loši i bili su HDZ pa ih je Račan maknuo i zamjenio sa svojim \"stručnjacima\" vrste Dragičević. Mayer je čovjek Željka Vrbanovića, dugogodišnjeg direktora veleprodaje, rafinerija i trgovine, iz doba Kojakovića, Šterna i Umičevića, a bio je tako jak da ga ni Račan nije mogao smijeniti već je postao član uprave INE. Tek je poslije izletio iz INA-e, HDZ ga je maknuo zbog štetnih ugovora, ali ga je MOL iz zahvalnosti za predaju INA-e udomio kod sebe. A njegovog štićenika u upravu Tifona i na direktorsko mjesto u INII. Pa i dalje njome upravlja, njegov stručnjak dolazi sada javno u upravu INE.. Nema politike? Radi se samo o struci? Još jednom ha ha. Novinar je mogao bolje obaviti zadatak i ne pisati gluposti o struci u kojoj nema politike. Kao i kod postavljanja Šterna za predsjednika NO. Čista struka bez politike.

VL
KA
Kakma
10:37 19.12.2010.

Koliko ce sada ti ukrasti?To je pitanje sada.U Hrvatskoj je tako--Novi ljudi nove kradje.

VL
MM
mmasnec
07:49 20.12.2010.

Gospodine Štern : Zar ste(smo)zaboravili Bijele Noći!?)zaboravili Bijele Noći!?

VL
OB
-obrisani-
00:57 20.12.2010.

Štern svoje đudaše postavlja svugdje

VL
MM
mmasnec
07:53 20.12.2010.

Dotična gospoda, zbog naćina poslovanja i odnosa u poslovnom svijetu nesmiju se izjasniti o pripadnosti bilo kojoj političkoj opciji,jer to u biznisu ne prolazi i može biti samo sputavajuče.

VL
WI
witchy
23:56 20.12.2010.

kako ljudi pišu a da nemaju pojma. ono što je sigurno je da su i štern i umićević stručne osobe u naftnom biznisu i cijeli svoj radni vijek rade u tom poslu. da štern nije bio sposoban, ne bi mogao nakon izlaza iz ine raditi u moskvi za razne gazde (židove), a takve ne interesira kojoj politici ta osoba pripada. ja za vrijeme hdz-a štern je inu doveo u veliki minus samo zato što je tuđman zamrznuo cijenu benzina, pa je košta više nego sirova nafta. čim je račan odmrznuo cijene, i ina je postala pozitivna. izgleda kao da je svima nestalo pamćenje što se događalo prije 10tak godina.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.