Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 21
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Upozorenje
Povratak na članak

"U Bleiburg ne nosite ustaške odore, čekaju policijski pritvori"

Zabranjene su i imitacije uniforma nacista i njihovih saveznika. Stoga, mlade djevojke, ako ste se poželjele "dotjerati" za Bleiburg i odjenuti ustašoidnu minicu kupljenu na placu, radije nemojte.

Komentari 259

OB
-obrisani-
10:10 14.05.2010.

14words... ima tu jedna \"mala\" razlika: na zapadu, kao i u cijelom civiliziranom svijetu, crvena petokraka nigdje nije zabranjena, a ustaštvo, kao i njihovi simboli - JESU... čudi me da u ovoj našoj dijaspori još ima ljudi koji se palele na ta zaostala sranja... izgleda da je njima vrijeme stalo negdje u kamenom dobu...

VL
OB
-obrisani-
13:21 14.05.2010.

.Bleiburg, jeli to ono mjesto gdje je Pavelic ostavio vojsku i civile, koji su mu služili kao štit, na nemilost partizana i zbrisao s zlatom preko Rima u Madrid!? Barem da je ovlastio nekoga da se mogu predati.

VL
OB
-obrisani-
13:28 14.05.2010.

Tko je jučer gledao Palaićev dokumentarni film \"Bleiburška tragedija\" mogao je vidjeti da su ti partizani bili najobičniji kokošari, od Engleza razoružene hrvatske vojske krali su satove i nalivpera, kao da su znali pisati. pozdrav vaš zmijicamala

VL
SI
sikert
13:29 14.05.2010.

Pogledajte ovog deblnog lika sa slike. Prvo bi se trebao pozabaviti svojom brekomjernom težinom tj.pretilošću jer niti jedan pravi vojnik a pogotovo oni čiju kapu nosi nisu izgledali tak fizički zapušteni (a i u budućnosti sa zravstvenim problemima).Crne naočale i glumi facu. Razmišlja kako da zadivi nekoga oko sebe u toj kapi a o svom zdravlju najmanje.

VL
OB
-obrisani-
13:46 14.05.2010.

..Mracne sile fašizma na ovaj dan dižu svoj kukavicki glas bez ikakvog znacaja. Gle , vi ste povijesno zbrisana beznacajna hrpam dre.ka koja može samo plakati i kukati jer nije znala izabrati strani i svijetlo. ----------------Više srece u iducem izvlacenjuacenju .-------------------------------------------

VL
OB
-obrisani-
15:10 14.05.2010.

Za cetnike i kamocemo ne vrijedi HRVATSKI USTAV HA HA HA Proslo vrijeme smrdljive juge i Jugovica.

VL
OB
-obrisani-
15:11 14.05.2010.

info_punkt, \"u tih ste 20 godina pod mudrim vodstvom Franje Tuđmana\"??? Priznaj, nisi uoće mislio, došlo ti je iz srca, ne podnosiš slobodnu Hrvatsku. pozdrav vaš zmijicamala

VL
OB
-obrisani-
16:14 14.05.2010.

!8. svibnja 1941., Poglavnik t.zv. Nezavisne Drzave Hrvatske, kvislinske tvorevine sila Osovine, Ante Pavelic, potpisao je \"Rimske ugovore\" kojima je Italiji ustupio Dalmaciju, dio Hrvatskog primorja i Gorskog kotara i prihvatio talijanskog princa za hrvatskog kralja (koji je poslao svogoslao svog macka da ga predstavlja, hi,hi,hi!).

VL
BA
balance
16:33 14.05.2010.

kamocemo na kvizu \"Milioner\" Pitanje? Kolike su stvarne zrtve Jasenovca! A 700 000 B 1 200 000 C 1 500 000 D 2 000 000.Nakon dugog razmisljanja zatrazi on Jocker zovi!Koga cemo pozvati!kamocemo veli Savu Strpca.Ko ce znati ako on Kolike su stvarne zrtve Jasenovca! A 700 000 B 1 200 000 C 1 500 000 D 2 000 000.Nakon dugog razmisljanja zatrazi on Jocker zovi!Koga cemo pozvati!kamocemo veli Savu Strpca.Ko ce znati ako on nezna!!A Sava ko iz topa...druze kamocemo ..2 000 000 ako ne i vise...malo sam nadodao zrtava iz zadnjeg Srpskog ustanka.

VL
OB
-obrisani-
16:28 14.05.2010.

..ali ga sere ovaj USRASA iz bosne...!!! Lijepo je receno ima 72.193?...pobijenih, razlicitih nacionalnosti..!!! ,,http://www.sigmakom.com/jasenovac/jasenovac-ustaski-zlocin-nad-civilima-croatian-death-camp-video

VL
Avatar karlo5
karlo5
20:53 13.05.2010.

tip na slici,možda je njegov inat ovakav izgled.Moj je bio duga kosa i maica sa natpisom AC DC.

VL
OB
-obrisani-
16:29 14.05.2010.

Kome vjerovati: bivšem jaseonovačkom logorašu ili klanu Goldstein? Logoraš Milko Riffer upisan u logorsku evidenciju Jasenovca u LISTOPADU 1942. pod rednim brojem 2376 (UPS!!! 2376 krajem 1942.?), u svojoj knjizi \"Grad mrtvih: Jasenovac 1943\", Nakladni zavod Hrvatske, Zagreb, 1946., tiskanuu u 20.000 primjeraka, a koju su komunisti zabranili, napisao je: »Ako se uzme u obzir da je u logoru bilo 2500-3000 zatvorenika, znači da je u bolnici bilo konstantno 10 posto logoraša« pozdrav vaš zmijicamala

VL
OB
-obrisani-
17:32 14.05.2010.

molih Kada si toliko sveznajuci uputi me na dokazni matrijal da je Jasenovac postojao, uputi me na cinjenicno stanje i izvornu dokumentaciju Ujedinjenih naroda. Dokumentaciju Srpsku-cetnicku-komunisticku-Englesku ne prihvatam jer se ti isti sakrivaju Jasenovcem iza zlocina u Blaiburgu I zatoato Za Dom Uvijek Spreman, zlu ne trebalo

VL
OB
-obrisani-
17:51 14.05.2010.

fisk@ a moraš priznat da su se ustaše od 41 - 45.naklale i naubijale četnika.Ajde da ne kažem ne seri brokve.

VL
DO
dobravila
00:57 14.05.2010.

A u ponedjeljak 17 . svibnja iz Umaga opet kreće titova štafeta , poznata po nadimku Huda jama . Nosi je Radoslav Ilić . Čistokrvni autohtoni istrijan . Javljaju iz Istre da se preimenovao u Titino Uovo ?!stre da se preimenovao u Titino Uovo ?!

VL
OB
-obrisani-
22:14 13.05.2010.

laže novinar za rekvizite.Ja nosim bengalke i topovske udare ka i prošle godine i niko me nije dira.

VL
DE
detour
18:47 13.05.2010.

ali svi koji zele isticati fasisticka obiljezja to mogu slobodno usred zagreba jer hrvatska policija hrvatske zakone provodi selektivno. primjerice, na fotografiji prosvjeda na trgu marsala tita koju je objavio vecernji, jasno se vide ustaske zastave. u tome slucaju JAVNOGAGA PROMICANJA FASIZMA reakcija policije koja je sukladno zakonu duzna reagirati, su poznate. dakle, nikakve.

VL
BA
balance
18:53 13.05.2010.

Jesu li to mlade ustasice nosile minice od 41-45:E bas cu otici do Bleiburga da vidim te minice!!

VL
DD
DDUVNJAK
18:53 13.05.2010.

DOSLJEDNO I austrijsku zastavu treba skinuti jer simbolizira dio sila osovina. I britansku zastavu treba spaliti jer su sudjelovali u zločinu. Europa se stidi sebe jer su patentirali nacizam i fačizam pa se peru na Hrvatima.

VL
Avatar OHJOOOOOOJ
OHJOOOOOOJ
20:31 13.05.2010.

Zanimljivo!

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 13 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.