DP i HDZ dogovorili parlamentarnu većinu, Milić: Jedno ministarstvo smo podijelili zbog obujma posla
Pregovori Domovinskog pokreta i HDZ-a održani ovog prijepodneva rezultirali su konačnim dogovorom o većini, a ovih dana kreće se u prikupljanje potpisa s kojima će Andrej Plenković otići na Pantovčak
Komentari 151
Kaj ne bu ganjci dobil jedno ministarstvo???
Zašto je nedostupan članak Marinka Jurasića?
BRAVO MOMCÌIII!!To se i ocekivalo od vas.RJEKE PRAVDE NAPOKON KREĆU!!
Moše li Benčički ministarsvo petardi,pitam za kuminu kumu
Naj jači su oni kad kažu pošto obraz, pa zar bi trebalo dok bjesni rat u srcu Europe da budemo bez stabilne Vlade.
sada je samo pitanje oćel hdz skrenuti malo u desno ili dp u lijevo.
Hdz se dogovorio sa hdzom. Strašna stvar.
Nije im dugo trebalo da pokažu pravo lice!
DP mora biti i te kako spreman na neviden progon,klevetu,omalovazavanje i prijetnje od strane nazadne,primitivne i krezube yu desnice .Dali ce oni moci izdrzati taj pritisak vidit ce mo.Ali po tome ce mo ubati jesu li to pravi bojovnicu iki skup seoskih politicara.
DP izdajice svoih glasac, jos jenom ste preveslani….
DP i svi povezani od ovog trenutka (ako ostanu u ovom DP-u) više politički ne postoje za 90% vaših glasača iz prošlih izbora. Gadite mi se! Pupi je i dalje dio vlasti.
Pravo je pitanje, kolko će trajati?
Može li predsjednik odbiti dati povjerenje mandataru koji ima potpise ako procijeni da nije poštovana volja birača? Daje li mu ustav to pravo. Ima li neki stručnjak za ustavno pravo ođe?
ovo će biti najskuplja vlada ... pupovac će naplatiti duplo više nego da je u vladi...
pljuc ... imovinski i zločinačka s romskom manjinom u nacionalističkom i mrzilačkom tonalitetu ... pljuc ... ogavno
imovinski ruski pokret i ponižen ap ... hdz je ionak ko kameleon ... samo da je toplo i pri vatri ... da se krade i zapošljava
DP ispali ste veci idoti nego sto sam mislio...ili je vas zanimalo samo ministarstvo gospodarstva da mozete svog gazdu zadovoljiti?
Nema DP dovoljno energije. Zato je i tražio ministarstvo energetike. Kakva kultura!
Nova hrvatska vlada će se pomaknuti u konzervativnom smjeru političke scene i prema Rusiji. Vrijednosti koje se javno čuju su populističke. Novi partner ima dobre i uske veze s ruskim kapitalom. Prvi i najvažniji korak je odmah podizanje plaća ministrima. Sve za Hrvatsku, ali prvo nama! Izbori su gotovi, dragi naši gledatelji. Kome je krivo neka pati! Stručnjaci i vodeće partije i junior partnera ne ulijevaju povjerenje svojim životnim dostignućima. A niti svojih škola koje su završili. Ako je to uopće važno. Rekli su prvo velike plaće nama, pa ćemo dalje. Dakle idu plaće. Samo njima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čovjek je ovdje u pravu. Ministarske plaće su presmiješne i jedva nešto veće u usporedbi sa saborskim plaćama koje neki ubiru a da niti ne dolaze, niti imaju ikakve posebne obaveze. Lošom organizacijom plaća u javnim i državnim službama dogodilo se isto što i sucima. Da im plaće nisu 20 godina rasle pa su sada dosegnule razinu konobarskih plaća. Ako sveučilišni profesor ima 3000 do 3500 eura plaće, onda zasigurno i ministar mora imati plaću od 3500 eura. Jer u protivnom takva mjesta prihvaćaju isključivo oni koji su ili materijalno već zbrinuti ili radi vlastitog ega, a ne radi želje da stvarno poprave svoj resor.