Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 67
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
300 godina slobodnog zidarstva
Povratak na članak

U 14 loža u Hrvatskoj djeluje 400 masona

Među njima najviše je pravnika, liječnika, novinara, redatelja, arhitekata, znanstvenika… i drugih ljudi na dobrom glasu

Komentari 53

VL
Vladimirko
08:39 27.04.2019.

Masoni su bili zanatlije, obrtnici..Sad su to politicari, filozofi , povjesnicari koji promoviraju mržnju i ne znaju ni čavao zabit, igraju golf i tenis i okupljau macke koje koriste za spijunažu kad poduzimaju neke igre koje nazivaju herosjkim djelima

VL
JO
josip
16:41 31.03.2017.

sotone

VL
33
333mihael
18:12 01.04.2017.

Koji bijedni clanak u svrhu prikazivanja masonstva kao velikih filantropa, zanimljivo je da je ovaj trend da masoni izlaze otvoreno prisutan u zadnjih par godina, to je zato jer su konacno zauzeli ono što im je bilo najveca smetnja i najvei trn u oku, makli su papu Benedikta i otavili svoga pijuna koji opija mase svojim populistickim forama, tipa sam si kupuje naocale za vid jao, Pripremite se za dolazak njihovog mesije koji ce predstaviti svijetu lazno svjetlo. 2 Sol 5,8 Ne sjećate li se, to sam vam govorio dok sam još bio među vama? 6I sada znate što ga zadržava da bi se pojavio tek u svoje vrijeme. 7Doista, otajstvo bezakonja već je na djelu, samo ima tko da ga sada zadržava dok ne bude uklonjen. 8Tada će se otkriti Bezakonik.

VL
DU
Deleted user
17:52 31.03.2017.

Mene su masoni izvozali. Prvo me na prevaru zatvorili u za mene nevidljivi kućni pritvor u Sloveniji. Onda su kao izuzetno diskretno i anacionalno orijentirano dijete bacili oko na mlađu kćerku. Osjetio sam ih (mislio sam Slovenci) otrgnuo im djecu djecu poslavši ih teškim vezama u Zagreb. No tamo su ih čekali opet isti. Sad znam masoni. Sparili su je sa masonom iz BiH. Rezultat, raspad braka nakon 40 godina. Unuće ni zeta ni kćerku nisam upoznao, vidio tri godine. Masoni su negdje uvijek u blizini. Ne osjećam se ugrožen. Razapet među SLO-HR Udbokosovska-mafija i masoni.!??

VL
JO
Jozica
15:16 31.03.2017.

?

VL
Avatar vkv353
vkv353
19:26 31.03.2017.

Treba ih zabraniti zašto su tajno društvo ako su humani i dobri.znači suprotno ništa dobrog ne žele sve to treba pozatvarati ili protjerati iz države

VL
Avatar IstinaHurts
IstinaHurts
18:41 31.03.2017.

tito ima, ali diktatora iza fimi medije nema na popisu...

VL
DO
domljani
20:53 31.03.2017.

papa ivan pavao ll dozvolio je katolicima članstvo u masonskim ložama

VL
KU
Kurjakovic
18:25 31.03.2017.

Kako to samo 33n masonska komentara?

VL
JO
Jozica
15:23 31.03.2017.

a mo to im je se bi sve i po ne kad ba ci koju mr vi cu i dru gima....da te kao ne mr ze....

VL
IS
Iszrian
14:26 31.03.2017.

Svi su ljubomorni na masone jednostavno jer oni nisu među njima i ne drmaju svijetom (isto kao i praiskonska zamjerka svakom močnom carstvu/državi/osobi - to što zamjeratelj nije u poziciji moći onoga koga zamjera). Okanite se čorava posla i radije kmečite protiv ''Lex Agrokora'' koji je sramota nad sramotama u ''pravnoj'' državi.

VL
CR
Croilir
14:15 31.03.2017.

Moja teta, velika katoljkinja mi je pričala kako su masoni najgori ljudi. Samo da nisu nosili rogove. Sotona! Sotona! LOL Religija joj je popila mozak. I varate se, ima puno neukih ljudi u Hrvatskoj koji su vrlo skeptični prema njima. Nažalost.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.