Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 198
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
napisao mu lošu recenziju
Povratak na članak

Turista u Stobreču motikom napao vlasnik restorana: 'Pljunuo mi je u lice i u tanjur s hranom'

Gospodin navodi da mu je vlasnik ugostiteljskog objekta kojem je napisao negativnu recenziju, prišao u trenutku dok je jeo

Komentari 20

Avatar Sand_dan_Glokta
Sand_dan_Glokta
09:56 01.10.2021.

Nekima su "recenzije" sredstvo "plaćanja"... pa kad još i to krivotvore, "radi motika". ...Nego, ja sam zadivljena da netko više uopće ima motiku pri ruci 🙂 Old school

VL
Avatar Asterix
Asterix
09:46 01.10.2021.

Pouka, ako misliš pisati lošu recenziju pobrini se da si na sigurnoj udaljenosti.

VL
ZV
Zvjerko15
10:09 01.10.2021.

Ma meni je malo čudno da je vlasnik znao da mu je baš taj Poljak napisao negativnu recenziju i da je točno znao gdje taj Poljak sada objeduje da bi ga mogao napasti. Čini mi se da tu ima i nečeg dubljeg.

VL
Avatar yumamic
yumamic
09:44 01.10.2021.

Večera za pet.

VL
Avatar grbadeva
grbadeva
09:49 01.10.2021.

Svega ima, pa i toga da gosti ucjenjuju recenzijom.

VL
MR
Mrkonja
09:50 01.10.2021.

I sam sam bio prije nekoliko tjedana, u navedenom restoranu sa zenom i jos jednim bracnim parom. Neljubaznost osoblja je uzasna, a ni hrana nije za pohvalu. Bili smo jednom i nikad vise, zato ovom Poljaku vjerujem svaku rjec.

VL
5S
505.scrtom
10:46 01.10.2021.

sada će poljak nabrijat frendove da napišu lošu recenziju iako tamo nikad nisu jeli

VL
5S
505.scrtom
11:11 01.10.2021.

dragi gosti nemojte niti slučajno pisat loše recenzije ,niti kada dobijete tri male suhe lignjice plus dva mala krumpirića za večeru, ako ne želite da vas netko iz kuhinje mazne tavom po glavi haha

VL
DU
Deleted user
10:08 01.10.2021.

pa ti piši kod nas lošu recenziju

VL
Avatar zrakomlat59
zrakomlat59
10:44 01.10.2021.

Vidi ovo odeš gladan na večeru, uđeš u restoran za vrijeme najveće gužve, zauzmeš stol drugim gostima, posvađaš se sa konobarom iz zasada nepoznatog razloga, kaobajagi ljut odeš preko puta kod konkurencije i umjesto da napokon nešto pojedeš jer si gladan ti pišeš na googlu recenzije. Preko puta gazda napeto čeka hoćeš li na webu napisati nešto što mu nije po volji a mi trebamo u to povjerovati. Na koncu ideš još tamo provocirati. Neću više jer ovo smrdi do neba.

VL
Avatar Konjina3.0
Konjina3.0
10:31 01.10.2021.

odsad s motikom na večeru, pa da bar bude pošten duel

VL
Avatar salaso
salaso
10:30 01.10.2021.

Previše je neandertalaca...jao tebi ako naletiš na njih..

VL
Avatar NiceGuy
NiceGuy
10:10 01.10.2021.

ja mislim da bi bilo najbolje da se "strance" dočekuje na tepisima a oni da nam sole ..

VL
Avatar babinjak1984
babinjak1984
09:43 01.10.2021.

Ipak smo m zemlja seljaka na Balkanu.Motika.

VL
AJ
Admine jebiti zelenski mater.
09:51 01.10.2021.

Nasi "dragi i mili"gosti Poljaci,Cesi,Slovaci..........

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.