Tuđman: Da je ovo pravna država, pola kandidata ne bi završilo utrku
Bez suverene i samostalne politike, kaže Tuđman, Hrvatska ne može riješiti ni svoj međunarodni položaj kao zemlja partner niti može riješiti gospodarske probleme.
Komentari 31
Samo vi dijelite minuse, hehe
Da jedan od prvih kandidata koji ispunjava ove uslove za ispad iz igre si upravo ti, jer tebe Financira Crkva ..... da dalje ne nabrajam !!! Sponzore ...
I kaže ti se uvjeti, ne uslovi.. Srpskohrvatski ti je davno uginuo.
dr Miroslav Tuđman u svemu nadmašuje kandidate za nekoliko kopalja. Čak i skromnost i nenametljivost izdvaja ga od drugih i čini ga posebnim i najprirodnijim kandidatom u ovom našem pomalo tragičnom povijesnom trenutku. Jedina zamjerka je zanemaren osobni vizualitet. Uspravnijiiji hod , izražajnija mimika lica i srčanije geste bi mu digle rejtin dvostruko ! Stožer ,poradite na tome!!!!.
Samo tako nastavi buduci predsjednice!!! Blizi se pobijeda i vec osjecam veci ponos Hrvatski okolo mene!!! OBNOVIMO HRVATSKU
Svi za Tudjmana,...a zna se ki finacira te razne kvazi-politicáre za Predsjednicku kampanju,...\"oni kojima neodgovra Hrvatska\", od udbasá do vanjsko-unurasnjih neprijatelja,..tj-nesposobnih soc.-neradnika..., pa jos´ni Mesicéva 1.-2. Financijska kampanja nije objavljena...od kuda mu $oldi ??...
Splicanine najedi se govana i ne predstavljaj se vise tako jer ti sa Splitom sigurno nemas nista .Znaju ljudi dobro di je Split i kako takvi govnari poput tebe tamo prolaze. Nego napravi nesto pametno u svom zivotu i glasaj za Mira .
da je ovo pravna država tebi bi u zatvoru bili sestra, brat, nečaci i mater. zato šuti, i seli sa svojim programom u bosnu. po mogučnosti tamo i ostani.
Splicanine,ili smjeskoh zar ne misliste da bi ova komunisticka vlada podanicka i izdajnicka u ovih 10 godina vec odavno zatvorila dr. Tudjmana da ga je imala za sto zatvoriti? Da je imao on ili njegova obitelj i najmanju mrlju sjediliili bi zajedno sa Gotovinom iza resetaka. Zato ove pausalne ocijene vam sluze da sijete mrznju medju Hrvatskim narodom. Vase vrijeme je proslo a sada dolazi vrijeme u kojem ce se zastupati nacionalni interesi Hrvatske koji ukljucuju i zastitu nevinih generala u Haagu. Da nam budu sljedeci Bozic sa nama i da im vise ne moramo cestitke slati u Haag.
@rusrus Ova podanička i boljševička vlada ne bi zatvorila Tuđmana nikada, i to bez obzira na dokaze, jer je, kako drugarica Jaca kaže, on \"njihov brand\". Uostalom, bolje je na vidljivom mjestu držati lopinu veću od sebe, tako da onii budu barem malo manje uočljivi......
ova recenica je doslovno uzeta od KAJINA On je rekao POLA OD KANDIDATA TREBA UHAPSITI....... on ju je pre dve nedelje rekao i time sokirao celu RH kampanja se ne vodi tudjim Idejama i sloganima,Orginalitet i Licnost su presudne za jednog kandidata a po svemu sudeci to mu nedostaje
Tuđman se je jedini nedvosmisleno izjasnio za treći entitet. Ovdje se neki uporno zalažu da se Hrvate od konstitutivnog naroda u BiH pretvori u nacionalnu manjinu. Postavlja se samo pitanje mrze li oni Hrvate zbog propale im jugoslavije ili pripramaju teren za buduće pretenzije na naše more. da LIJEPA ostane NAŠA, moj glas ide TUĐMANU još samo 63 dana mesića pozdrav vaš zmijicamala
A kaj i da ga financira Crkva?? Pa nije ti ovo više Juga da svi moraju bit kuš i da je sam onak kak Partija veli.. Tukac..
I zato je glas za HRvatsku jedino glas za dr. Miroslava Tudjmana!!!!
upravo sam ostavio komentar za lepog canu, slažem se da bi pola kandidata trebalo biti u zatvoru, a ne na izborima kao kandidatima, što se tiče veleizdaje, na žalost u Hrvata je to u zadnjih 10 godina bilo nagrađivano, mjestom na Pantovčaku ili u nekom Ministarstvu, Molim Boga da promjena krene od ovih izbora , a jedan od pravih kandidata je gospodin Miroslav Tuđman..........
Neko večesam malo pogledao onaj grozni „Trenutak istine – oči u oči sa štakorom Bagom“… Kakva katastrofa; uostalom kao i ostalo smeće i smrad koji izbacuje ta televizija. Svaka čast svim „autsajderima“ koji se tamo ne žele pojaviti – svojj glas dajem jednom od njih!!! I to prof. JURČEVIĆU ili TUĐMANU. Ivo „Kuhana noga“ Josipović, Nadan „Maznem milju i ne trepnem“ Vidošević, Vesna „Snake eyes“ Pusić-Flundras, Dragan „Psychokiller“ Primorac… Prestrašno…
Tuđmani su imali svoju šansu. Uostalom, neka prvo u zatvor pospremi članove svoje obitelji, bivše zvijezde privatizacije i lopovluka, pa ćemo onda pomisliti na to da mu ponešto i povjerujemo.
Tuđman je nada za budućnost i prosperitet Hrvatske. Ako ga crkva podupire. postoji dodtan razlog i za sve pošđtene Hrvate. Bog te blagosovio Miro !!!
Rijetko se događa da bilo koja država dobiva priliku poslati zvučnu povijesnu poruku cijelom demokratskom svijetu, posebice Europi i EU. Hrvati ne će glasovati samo za osobu koja će voditi njihovu državu, već i za put kojim će ih ta osoba voditi. 27. prosinca hrvatski narod ima mogućnost reći svjetskim elitama da su umorni od strane dominacije, iscrpljeni ucjenama i podmićivanjem. Mogu ponosno ponovno preuzeti svoju državu i zaustaviti izdaju i političku/gospodarsku bijedu koja se sručila na mladu državu. Vrijeme je za slanje takve poruke. A koji je bolji način od izbora sina čovjeka koji je Hrvatsku postavio na zemljovid. Tuđman!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
da je ovo pravna država ti bi bio u zatvoru.