Trumpova i Hegsethova krajnja meta nisu novinari, nego američka demokracija
Prezir prema novinarima opće je mjesto svih desničarskih populista i autokrata, kako u Americi tako i u Europi, s obzirom na to da oni u novinarima uvijek vide prijetnju, osobito dok su na vlasti
Komentari 2
Novinari su kao odvjetnici na sudu. Ti kao strana u sporu ne smiješ lagati ali odvjetnik smije. Tako i novinari. Oni smiju lagati ali nitko drugi ne smije. I to se zove pravda.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Eto ako niste doživjeli demokraciju na kumrovečko-kozarački način, onda vam Denis može podvaljivati sve kako bi ocrnio demokraciju koju nude republikanci, dakle konzervativci, ne samo u USA, nego širom svijeta! Papir sve podnosi! P.S.: - drugim riječima i Denis smatraa da smo oslobođeni 1945. a ne 1995.!