Trumpov udar na srce Europe: Je li prijetnja odlaskom vojnika samo blef ili početak kraja NATO-a kakvog poznajemo
Trenutačno je, prema podacima američke vojske od sredine travnja, u Europi stacionirano oko 86.000 vojnika – od toga oko 39.000 u Njemačkoj.
Komentari 5
Ajmo! Sledeci Kosovo i Metoxija..
Već je krajnje vrijeme da EU sama preuzme potpunu odgovornost za vlastitu sigurnost!
Amerika če se povući zbog visokih troškova i održavanje velikog vojnog sustava .
Nije nikakav blef, jednostavno američki vojnici ni ne trebaju biti raspoređeni u Njemačkoj, već na granici NATO prema Rusiji i Bjelorusiji!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
86 000 vojnika u čitavoj Evropi ? Dajte mi recite od čega bi to moglo obraniti Evropu ? Da li ih je 86 000 ili samo 86 u konačnici napravili bi isti efekt.