Trump je ipak u nečemu uspio, primirje i puštanje talaca dobra je vijest
Puno se puta tu pojavljuje “ako”, puno je različitih faza provedbe mirovnog plana, ali već i prva faza znači puno
Komentari 2
MI
Meni se prije čini da Trump, za razliku od nesposobne briselske bulumente, uspijeva u svemu što radi.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I za postizanje mira je potrebna sila, nije mirotvorstvo za mlitavce...vidite kako je Trump bio prisilio Netanyahua da nazove Katar i da se izvini za onaj napad njegovih jastrebova na tu zemlju, prije nego što je objavio ovaj mirovni plan. Neke ljude jednostavno treba fizički prisiljavati na dijalog i pregovore..