Tito se vraća u Zagreb? Jesu li mu Mišić i Možemo spremni dati ime trga ili ulice?
Zazivanje "povratka Tita" vodećih zagrebačkih SDP-ovaca zanimljivo je jer pokazuje i da se stranka kada se god nastoji nametnuti i izgraditi si novu poziciju odluči okrenuti ideologiji.
Komentari 99
Druže Tito dobro došao nam nazad...
Svi mrzite Tita ali se volite pozivati na granice koje je dogovorio. Srbi će isto tako optužiti Tuđmana za progon u Oluji, a činjenica je da su srpski generali dogovorili bježaniju jer su bili okupatori, te su još i tenkovima gazili svoje ljude, isto se desilo i sa Urašama i Čretnicima u Blajburgu. Okupatori bježe, domoljub umire na svojoj zemlji, domoljubi ne bježe, bježe kukavice i okupatori!
Tita i Jelacica zamjeniti ! Kad tad.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
SFRJ su unistili Milosevic i srpski nacionalisti prema tome ovi nasi domoljubi treba najvise da se njima zahvale - posto postoje 'two sides to every story' kao sto se kaze na engleskom, ja samo savijetujem svim 'domoljubima' koji pljuju na JBT da pogledaju kako je hrvatski narod docekao 'plavi vlak' kad je prosao kroz ZG a tek utakimcu Hajduk-Crvena Zvijezda kad je Poljud saznao da je drug Tito preminuo - citav stadion je plakao. Sve ostalo su vase nebuloze