Tramišak se oglasila na Facebooku, ministar Erlić: Kompleksna je situacija s informatičkim sustavima
Za objavu bivše ministrice Tramišak o prvim prijetnjama koje se ostvaruju i provlačenju kroz blato, ministar Erlić je rekao da nitko sa strane Ministarstva to ne radi i da je situacija tu malo napuhana s te strane.
Komentari 8
Prije gotovo tisuću godina ubili su jednog Zvonimira, a danas bi ubili 100 i sva ubojstva bi uredno zataškali... Što je to gramzljivost? To je ono stanje uma koje glasi "Moji deseci milijuna na računi... moja jahta ona, moje vile na obalama - one. Sve bih učinio i da imam još peterostruko puta više, a da mi nitko ne može ništa. Ja, ja i samo ja i moji kumovi uz mene. Nikad nam neće biti dosta."
Oo,mogu si jako dobro predstaviti kako će Plenki i ekipa pratiti neposlušne. Imaju puno alata na raspolaganju, npr. svi telefonski razgovori svih ljudi unatrag zadnjih 10 godina barem, sve poruke, cijela povijest geolokacija i timeline za svakoga, pa, onda da vidimo, kontaktna mreža lijepo iscrtana, pa npr. fejsbuk procjena profila, pa npr. email scan od gugla. , ma mogučnosti su nebrojene!! A onda,ako se ne pronađe ništa, uvijek se može i nešto nadodati , zlu ne trebalo.... Mogu si zamisliti kao se osjeća onaj koji radi samo skeniranje sustava..mora da se osjeća moćno - vrlo moćno Ali u biti svega, radi se o najobičnijoj mafiji, slično američkoj u 30-im godina.
Svi znamo da za svoje imenovanje može zahvaliti Ivanu Anušiću. Koliko nas zna da tom istom Anušiću ima zahvaliti i za svoje razrješenje? Ivan Anušić je osoba koja je prihvatljiva svim frakcijama u HDZ-u (kojih ima, unatoč nevještom negiranju). Samimm tim, gospodin Anušić mogao bi postati prijetnja Plenkoviću na čelu HDZ-a, što bi moglo postati nezgodno, ukoliko ga Ursula ne uhljebi. Gospođa Tramišak je žrtvovana kako bi se oslabilo Anušićevu poziciju.
Zeno smjenjena si pomiri se sa time otisla si u sabor gde netrebas ni brige ni pameti placa ide
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ženi se prijetilo 'krvlju do koljena', a reakcije nema. Ne javljaju se Babe, Žabe ni kojekakvi odbori za zaštitu ljudkskih i ženskih prava.Ne javlja se ni Andrej P. sa svojom 'nultom tolerancijom'' na nasilje i prijetnju nasiljem. Ne javljaju sese ni pravobraniteljice za ovo i ono kojih se inače može čuti kako laprdaju o svemu i svačemu. Znakovita šutnja...