Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 190
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Apsurd
Povratak na članak

Tovari i konj završili u stečajnoj masi i prodani za 6500 kuna

Čekat ću nekoliko dana da zaštitari skupe 10.000 kn, a onda ću životinje ponuditi nekom drugom. Magaricu ne dam, tvrdi B. Deranja.

Komentari 4

CO
coolman
21:15 18.03.2014.

Dali ima neki račun za donaciju?

VL
JS
ja sam gladan
21:51 18.03.2014.

Nema milosti.Slavek je prvo nas zastečajil,sad su na red došli konji i tovari.

VL
DU
Deleted user
21:36 18.03.2014.

Ali, ako ih i otkupe magije natrag, ako ih do sada nisu imali čime hranit, kako će ubuduće? Pa što ih nisuodmah prodali "za turizam"?

VL
Avatar Neanderthalac
Neanderthalac
10:12 19.03.2014.

Banda! Ne trpe inteligentnije od sebe!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.