Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 86
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Karamarko u Splitu:
Povratak na članak

'Što je jedno premijersko ili ministarsko mjesto prema interesima Hrvatske?!'

Karamarko je izjavio da se sastao sa svim manjincima i ponovio da manjinska prava nitko neće umanjivati

Komentari 260

MI
Mimizo
21:00 09.01.2016.

konačno hrvatska hrvatima

VL
Avatar Bruno
Bruno
16:04 09.01.2016.

Karamarko svaka ti čast ali ovoj mesićevoj ćupriji nije za vjerovati, po meni bi bilo bolje ponoviti izbore.

VL
Avatar juricamesko
juricamesko
18:07 09.01.2016.

što se skojevci uzbude dočim se pojavi predsjednica ili Karamarko.i stvarno taj Karamarko ne valja.kako se samo usudio pet puta za redom poraziti njihovog velikog vođu.ide li vam skojevci matematika.Karamarko-Milanović 5:0.

VL
IV
Ivozamp
19:23 09.01.2016.

8 i 16 studeni datumi koi ce zlatnim slovima upisani u slavnu hrvatsku povijest. Zajedničko je riješili se Yugo komunista koji su Hrvatsku svijetu prikazivali kao hlocinacku tvorevinu i tu politiku smo porazili na izborima.

VL
RE
rekaosamsve
19:15 09.01.2016.

Rojesili dmo se nasilja koje je ovaj primitivac provodio četri godine

VL
YO
Yocogubitnik
19:18 09.01.2016.

Hrvati su odahnuli, sloboda je krvlju plaćena, nikad bude šumskih kriminalaca i lopovske xuho partije

VL
Avatar juricamesko
juricamesko
16:22 09.01.2016.

Tomo tvoja prva stvar mora biti izvlačenje zemlje iz gliba,vraćanje dostojanstva hrvatskim građanima i povećavanja zaposlenosti te zaustavljanje odlaska mladih i školovanima na kojima treba počivati budućnost ove zemlje.druga stvar zbog čega te se i najviše boje mora biti rasturanje zadnjeg komunističkog bastiona u evropi.hrvatska napokon mora biti oslobođena od te zločinačke ideologije na svim razinama a pogotovo na znanstvenoj i medijskoj sceni.omogući hrvatskim povjesničarima da neovisni i nepristrano istraže blisku hrvatsku povijest te da konačno svi upoznaju narav komunističke partije.bez toga hrvatska nikada neće biti slobodna niti će moći koračati. dalje.

VL
Avatar Bonbonjera
Bonbonjera
09:22 10.01.2016.

....Zašto se svaki tzv domoljub boji javnog suceljavanja kao davo križa..........?A sebe prestavljaju borcima za istinu,pravdu,poštenje....?

VL
Avatar Bonbonjera
Bonbonjera
09:25 10.01.2016.

. Pakao HDZa cemo tek vidjeti, došli su na vlast kroz podzemlje i mafiju i sad tom podzemlju moraju vratiti uslugu. Organizirani kriminal je samo cekao da se HDZ vrati... Eto bar u necemu da je bolji od Milanovica..!!!!

VL
AS
antun sklepic
06:23 10.01.2016.

karamarko sa svojim izjavama u blatu si do grla od premijera što si želio postat sam sebe pokapaš sve niže i niže padaš možeš ti i još niže.

VL
MI
miso
14:48 09.01.2016.

Tako je, Most koči reforme HDZ-a i zato ih treba odmah eliminirati. Nije mi jasno zašto je HDZ uopće uzeo Mosta za partnera? Odmah ih se treba riješiti.

VL
Avatar Bonbonjera
Bonbonjera
10:10 10.01.2016.

.....Za Hrvatsku bi bilo najbolje kada bi se Ustavom zabranile stranke HDZ . te one strancice koje koketiraju ustaštvom. . Od HDZ-a ništa nismo dobrog dobili. . Osim duga , te lažnih obecanja...

VL
AS
antun sklepic
06:35 10.01.2016.

u šta češ ti karamarko pretvoriti HDZ-e mislim da češ letjeti jer ovo je previše.

VL
AS
antun sklepic
06:20 10.01.2016.

karamarko jesi li svjestan i čuješ li ti sam sebe šta govoriš od premijera što si želio koprcaš se u blatu u koje si sam skočio kad p

VL
JE
Jednakost
11:04 10.01.2016.

Cuj, "cistog domoljublja", a gdje je onaj bio 91?

VL
Avatar Bonbonjera
Bonbonjera
09:48 10.01.2016.

izvikuje parole.............. Iz njegove izjave ne slijedi ama baš ništa konkretno.... nema blage veze sa ekonomijom, kako napraviti.., kao ni ono uokvireno ........ I jedan i drugi su sam naucili trabunjati o prošlosti i širiti mržnju. ..desetogodišnje studiranje, plagiranje diplomskihskih radova...IQ mjerilo od kojeg ostajem bez daha...padam u trans od ogromne količine desnointeligencije...

VL
KA
karotti
09:05 10.01.2016.

tudjman i hdz su opljackali ovu zemlju a kara turcin marko je locirao i dao uhititi gotovinu!no ne zaboraviti da je hdz pobijedio zahvaljujuci glasovima iz neke druge drzave (bosne) a sam reiner je dobio vise glasova od kara turcin marka!!i sto se sad taj turcin toliko dize? barem pola hrvata je glasovalo za ljevu opciju(srba ima jos 2-4% u hr)!stoga drago mi je da pripadam toj domoljubnoj vecini ali koja nije nacionalisticka,sto ne mrzi,nije primitivna...!!

VL
DS
dsoltic5
08:43 10.01.2016.

Ove naivčine kojima su puna usta hrvata i hrvatske ne vide da im vlast ne sastavljaju petrov i karamarko, nego vjerovnici, banke , svjetski igrači kojima je jedini interes lova, kapital, zarada i profit, ali nije u tome poanta, poanta je da će tim orešković imati hdz-ova "gladna usta koja će trebati nahraniti" i koja će ekipa htjeti za sebe ono za što misle da im pripada. Ali kako se veli živi bili pa vidjeli, predlažem da se na ovu temu očitujemo za 6 mjeseci pa da vidimo što se i koliko se napravilo, ja tvrdim ništa , nula, zero....

VL
Avatar Melankolija
Melankolija
10:02 10.01.2016.

Ovi stvarn neznaju sto bi od sebe osim sto im treba vlast. Ako je ovo politicki govor na samom pocetku novog mandata, onda je sve pusiona. Ovakvim srnj*ima puniti narod na pocetku velikih "reformi" je dokaz da reformi nece ni biti. Ovi neznaju sto bi od sebe.

VL
Avatar IstinaHurts
IstinaHurts
09:42 10.01.2016.

da će smanjii plaće... pa smanji ih sada- odmah, šta čekaš? limun?

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.