'Što je jedno premijersko ili ministarsko mjesto prema interesima Hrvatske?!'
Karamarko je izjavio da se sastao sa svim manjincima i ponovio da manjinska prava nitko neće umanjivati
Komentari 260
Karamarko svaka ti čast ali ovoj mesićevoj ćupriji nije za vjerovati, po meni bi bilo bolje ponoviti izbore.
što se skojevci uzbude dočim se pojavi predsjednica ili Karamarko.i stvarno taj Karamarko ne valja.kako se samo usudio pet puta za redom poraziti njihovog velikog vođu.ide li vam skojevci matematika.Karamarko-Milanović 5:0.
8 i 16 studeni datumi koi ce zlatnim slovima upisani u slavnu hrvatsku povijest. Zajedničko je riješili se Yugo komunista koji su Hrvatsku svijetu prikazivali kao hlocinacku tvorevinu i tu politiku smo porazili na izborima.
Rojesili dmo se nasilja koje je ovaj primitivac provodio četri godine
Hrvati su odahnuli, sloboda je krvlju plaćena, nikad bude šumskih kriminalaca i lopovske xuho partije
Tomo tvoja prva stvar mora biti izvlačenje zemlje iz gliba,vraćanje dostojanstva hrvatskim građanima i povećavanja zaposlenosti te zaustavljanje odlaska mladih i školovanima na kojima treba počivati budućnost ove zemlje.druga stvar zbog čega te se i najviše boje mora biti rasturanje zadnjeg komunističkog bastiona u evropi.hrvatska napokon mora biti oslobođena od te zločinačke ideologije na svim razinama a pogotovo na znanstvenoj i medijskoj sceni.omogući hrvatskim povjesničarima da neovisni i nepristrano istraže blisku hrvatsku povijest te da konačno svi upoznaju narav komunističke partije.bez toga hrvatska nikada neće biti slobodna niti će moći koračati. dalje.
....Zašto se svaki tzv domoljub boji javnog suceljavanja kao davo križa..........?A sebe prestavljaju borcima za istinu,pravdu,poštenje....?
. Pakao HDZa cemo tek vidjeti, došli su na vlast kroz podzemlje i mafiju i sad tom podzemlju moraju vratiti uslugu. Organizirani kriminal je samo cekao da se HDZ vrati... Eto bar u necemu da je bolji od Milanovica..!!!!
karamarko sa svojim izjavama u blatu si do grla od premijera što si želio postat sam sebe pokapaš sve niže i niže padaš možeš ti i još niže.
Tako je, Most koči reforme HDZ-a i zato ih treba odmah eliminirati. Nije mi jasno zašto je HDZ uopće uzeo Mosta za partnera? Odmah ih se treba riješiti.
.....Za Hrvatsku bi bilo najbolje kada bi se Ustavom zabranile stranke HDZ . te one strancice koje koketiraju ustaštvom. . Od HDZ-a ništa nismo dobrog dobili. . Osim duga , te lažnih obecanja...
u šta češ ti karamarko pretvoriti HDZ-e mislim da češ letjeti jer ovo je previše.
karamarko jesi li svjestan i čuješ li ti sam sebe šta govoriš od premijera što si želio koprcaš se u blatu u koje si sam skočio kad p
Cuj, "cistog domoljublja", a gdje je onaj bio 91?
izvikuje parole.............. Iz njegove izjave ne slijedi ama baš ništa konkretno.... nema blage veze sa ekonomijom, kako napraviti.., kao ni ono uokvireno ........ I jedan i drugi su sam naucili trabunjati o prošlosti i širiti mržnju. ..desetogodišnje studiranje, plagiranje diplomskihskih radova...IQ mjerilo od kojeg ostajem bez daha...padam u trans od ogromne količine desnointeligencije...
tudjman i hdz su opljackali ovu zemlju a kara turcin marko je locirao i dao uhititi gotovinu!no ne zaboraviti da je hdz pobijedio zahvaljujuci glasovima iz neke druge drzave (bosne) a sam reiner je dobio vise glasova od kara turcin marka!!i sto se sad taj turcin toliko dize? barem pola hrvata je glasovalo za ljevu opciju(srba ima jos 2-4% u hr)!stoga drago mi je da pripadam toj domoljubnoj vecini ali koja nije nacionalisticka,sto ne mrzi,nije primitivna...!!
Ove naivčine kojima su puna usta hrvata i hrvatske ne vide da im vlast ne sastavljaju petrov i karamarko, nego vjerovnici, banke , svjetski igrači kojima je jedini interes lova, kapital, zarada i profit, ali nije u tome poanta, poanta je da će tim orešković imati hdz-ova "gladna usta koja će trebati nahraniti" i koja će ekipa htjeti za sebe ono za što misle da im pripada. Ali kako se veli živi bili pa vidjeli, predlažem da se na ovu temu očitujemo za 6 mjeseci pa da vidimo što se i koliko se napravilo, ja tvrdim ništa , nula, zero....
Ovi stvarn neznaju sto bi od sebe osim sto im treba vlast. Ako je ovo politicki govor na samom pocetku novog mandata, onda je sve pusiona. Ovakvim srnj*ima puniti narod na pocetku velikih "reformi" je dokaz da reformi nece ni biti. Ovi neznaju sto bi od sebe.
da će smanjii plaće... pa smanji ih sada- odmah, šta čekaš? limun?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
konačno hrvatska hrvatima