Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 177
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
SLIKE IZ GAZE ŠOKIRALE SVIJET
Povratak na članak

'Tlo se zatreslo kao da je smak svijeta, tri kuće pune članovima obitelji nestale su u sekundi'

Europska komisija najavila je jučer da će predložiti suspenziju pojedinih trgovinskih odredbi iz sporazuma EU-Izrael zbog neproporcionalnog razaranja Gaze

Komentari 12

Avatar anti azovac
anti azovac
17:39 18.09.2025.

Njemačka, Italija i Japan protiv priznanja Palestine. Podsjeća li vas na nešto ovo “društvance”?

VL
DU
Deleted user
19:08 18.09.2025.

najbolje mi je kad su iz EK rekli da će uvesti sankcije "Mesijanskim ministrima" 😂

VL
SL
slavenZadravec
21:00 18.09.2025.

Genocid pred našim očima. Tužan trenutak za čovječanstvo. Pretpostavljam da će ovo razdoblje budući povjesničari nazivati: Vrijeme nitkova.

VL
Avatar NJUŠKALO
NJUŠKALO
10:43 19.09.2025.

Kako se osjećaju taoci zarobljeni u Izraelu koji se još od 7. listopada 2023 nalaze negdje u tunelima, lišene danjeg svjetla te s malo ili nimalo ljudskog kontakta.Da li za njih ima nade i kome su oni nešto skrivili osim što su se našli na krivom mjestu. Da li su baš oni ti doseljenici koji su na Zapadnoj Obali uništavali imovinu Palestincima.Da li su baš oni zatvarali Palestince zbog kritika ili nosenja palestinskih simbola ? Ti taoci imaju manje nade i slobode od onih Palestinaca u Pojasu Gaze, izloženih svakodnevnim napadima koji su zbog nesmiljenog bombardiranja pod stalnim stresom. Palestinci barem mogu pobjeći za razliku od zarobljenih taoca koji od svoje sudbine ne mogu bježati i spasiti se. Da li tko pita za njih ?

VL
JU
Jure1991
10:15 19.09.2025.

Podrška borbi protiv terorista. Točka.

VL
PA
pasodoble12
19:46 18.09.2025.

"zbog neproporcionalnog razaranja Gaze"? Uništeno 45.000 zgrada, protjerano 85% stanovništva i to je po zapadnim mjerilima neproporcionalno razaranje? Ti isti, a sadašnji naši "saveznici" su bjesomučno gonili naše generale kao zločince zbog nekoliko oštećenih kuća u Kninu za vrijeme Domovinskogg rata. Zato će žestoko kazniti Izraelce i prestat će im izvoziti npr svinjetinu, špek, krvavicu, čvarke... E moja Hrvatska, u kakvu mi ovo zajednicu uletjesmo...

VL
AN
Antidominium
10:17 19.09.2025.

Nastavak koban po Izrael će svakako biti, neće na ovome završiti, samo to će biti borci poput ovih koji neće pitati nikoga nizašto već će biti inovativniji poučeni ovim iskustvima.

VL
HŽalostanV
18:15 18.09.2025.

"SLIKE IZ GAZE ŠOKIRALE SVIJET" Koji svijet, onaj koji podržava židove u svemu !

VL
Avatar SAM
SAM
09:10 19.09.2025.

I ovakve Plenković podržava. 🤮

VL
TE
Teodor
16:06 18.09.2025.

Šta očekivati od takvih ubojica

VL
Avatar Navijač
Navijač
17:21 18.09.2025.

Svaka podrška Izraelu.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.