'Tko Mostu može vjerovati nakon dvije propale koalicije s HDZ-om?'
- Kolege iz Mosta su nakon 72 sata tradicije borbe protiv HDZ-a pokušali objasniti meni da sam bliži HDZ-u, nego oni, nakon dvije propale koalicije s HDZ-om - kazao je predsjednik HNS-a.
Komentari 26
Jasno da ne može više nitko jer su sve probali kako bi ostali na vlasti, metode nisu birane, ali na svu sreću im nije uspjelo! Veliki politički spasitelji naroda od HDZ-a i SDP-a, a ne zna se na koju stranu bi se prije okrenuli sad..
mostu se više ne vjeruje. to sad sve stranke znaju. i jako će biti pažljive u bilo kojem idućem dijeljenju karata. most je svojim performansom postao stranka živi zid 2. psa koji laje i grize je lijepo gledati izdaleka, jedno vrijeme, al onda te počne živcirati.
kakva je razlika izmedu Mosta i HNS.nikakva i jedni i drugi sve bi dali za fotelju.i jedni i drugi zive denucirajuci i blateci druge.dva nalicja jedne slike.
Most u propast samo se nesto deru I vicu ali nista od toga.
HNS je vjerodostojniji od mosta kojem vise nevjeruje ni rodbina.
Svi su posteniji od mosta.
Vrdoljak se pogresno izrazio, trebao je reci " ko ce koalirati s Mostom kad su spremni srusiti Vladu ako im nije po volji"
Do jučer su koalirali sa onima koji su pokušali opet srušiti vladu svojim performansima, pa su na kraju prolupali i derali se sumanuto vrijeđajući sve oko sebe. Sa time su potvrdili da su dosljedni svojem nazivu Subverzivno Djelotvorna Partija.
most ima moralni integritet, to ti Vrdoljak nemaš
E jeste našao tko će o poštenju i koaliranju govoriti ...
E jeste našao tko će o poštenju i koaliranju govoriti ...
E jeste našao tko će o poštenju i koaliranju govoriti ...
A tko još može vjerovati Vrdoljaku u HNS-u. Trik majstori. Dva posto na izboria i trideset posto vlasti.
MOST je na izbore izašao samostalno i osvojio glasova koliko HNS neće nikada, pa ni tada... Tko MOST-u može vjerovati nakon dvije propale koalicije s HDZ-om? Narod. Tko vjeruje HNS-u? Nitko.
'Tko Mostu može vjerovati nakon dvije propale koalicije s HDZ-om?' Most je napravio par dobrih stvari za Hrvatsku za razliku od vas. Prava razotkrio je Karamrka i ono što je Karamrko smjerao sa inom, drugo pokušali su pokrenuti istrage uu vezi agrokora i krivce privesti pravdi dok nisu spriječeni od strane HDZ. Što ste vi gospodine Vrdoljak napravili za Hrvatsku veliko ništa!
Tko HDZu može vjerovati nakon dvije propale koalicije s Mostom, nakon Sanadera i....
samo ljudi puni zavisti i zlobe mogu kuditi HNS..samo ljudi puni himbe i jala mogu umanjivati zasluge HNS u izgradnji hrvatske države....samo slijepci nisu vidjeli briljantno djelo bivše ministrice inozemnih poslova koja je dala i tijelo i dušu putujući poo svijetu i boreći se za voljenu i jedinu Domovinu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Razlika između Mosta i HNS-a je u tome što HNS-ovci nešto naprave, uglavnom beskorisno, i na temelju toga uzmu proviziju, a Mostovci ne rade ništa, i za to uzmu proviziju.