Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 19
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
TOMISLAV OKROŠA
Povratak na članak

Tko je mladić koji će u Saboru zamijeniti Tuđmana? Probijao se kroz HDZ-ovu mladež

Na FER-u je magistrirao elektrotehniku i informacijske tehnologije i kao inženjer radio je u HEP-u

Komentari 11

Avatar Nilski konj
Nilski konj
11:01 02.02.2021.

Probijao se rukama i nogama kroz hadezeove omladince. Hadezeovci su najbolji primjer da visoko obrazovanje ne jamči moralne kvalitete.

VL
KO
Korumpirani
10:58 02.02.2021.

Evo ručice koju je trebao Plenki ,zato mu je išlo na ruku to što se dogodilo preko vikenda.Onda on proziva oporbu da se igra prljavo ,a ne da je jedva čekao.Sad budu sve točke na popisu za glasanje u petak,sramota.

VL
Avatar Vakserčina
Vakserčina
11:02 02.02.2021.

Probijao se...... 😎 Jel mu Jandro bio mentor?

VL
DU
Deleted user
11:11 02.02.2021.

Kako sam vec rekao ,niti se ohladio nije vec je stigla zamjena .nebi se cudio da su to i prizeljkivali tko nemoze glasati ,beskoristan je

VL
DU
Deleted user
11:01 02.02.2021.

Kad je čak i ferovcu isplativije zarađivati za život kao uhljeb onda je sve jasno. Crouhljebcoin daleko je najisplativija kriptovaluta a njena enkripcija neprobojna.

VL
PO
PovoljnaCjepivaPoMjeri
11:39 02.02.2021.

"Probijao se kroz HDZ-ovu mladež" - ovo vam je dovoljno, dalje ne treba citat

VL
DU
Deleted user
12:17 02.02.2021.

Odavno je jasno da pošten čovjek nema što raditi u hdz u.

VL
AE
a e
12:06 02.02.2021.

Probija se ka Njobjo...analno...

VL
DU
Deleted user
11:56 02.02.2021.

Bravo Plenki, vi svi zaslužujete sami sebe, a narod koji ne izlazi na izbore zaslužuje točno vas takve kakvi jeste. Samo i dalje tako.

VL
TM
trade_mark
11:55 02.02.2021.

krvario je i mučio se ko jezuš kristuš! siroček mali, njemu obavezno duplu saborsku plaću jer se tak namučil jako!

VL
FE
ferovac30
14:01 03.02.2021.

Največa seljaćina i kreten koji je ikada izašo sa FERa. HDZ baš zna odabrat dno dna...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.