Teške optužbe: 'Bill Clinton me silovao, a Hillary Clinton mi je prijetila'
Donald Trump je uoči druge debate sazvao konferenciju za novinare na kojoj je "nekoliko hrabrih žena", kako ih je nazvao, teško optužilo Clintona
Komentari 20
Članak je o Trumpovoj konferenciji, silovanim i uznemiravanim ženama od strane Clintonovih, ali novinar Večernjeg lista ga mora zaključiti sa par rečenica o tome kako je Trump prostačio prije više od desetljeća.
jeftina roba I politika "bogatih"!!!😣
Bijeda bogate Amerike!Takovi bolesnici odlučuju o sudbini naroda po svijetu.Svijet postaje gomila jada kojom upravljaju nastrani bogataši!
Ovo je dno dna,zar ovakvi prodaju demokratiju i moral na nasoj napacenoj planeti.
žalosno je za tako veliku zemlju da ne može "iznjedriti" kao predsjednika jednu "normalnu" osobu! faktično, nakon ubojstva Kenedyja valst u Americi preuzele su neformalne "strukture" iz Bildelberg Grupe, Federalnih Rezervi, Trilateralne Komisije, MMMF-a i sličnih "udruga" koje stvaraju novii svjetski robovlasnički poredak kojim šačica ljudi vlada cijelim svijetom. Vrijeme je da ljudska vrsta "odgovori" na takve ugroze!
Koja nakarada od drzave , nike ni cudo da sponzoriraju teroriste !
jeste li culi da je jucer bila druga debata, gdje bi se to moglo procitati na hrvatskom, mislim na nesto ozbiljno ali ne na ovaj clanak ili onaj o melanijinoj haljini
pa ako svećenik sa HIV-om koji je priznao da je silovao 30 djevojčica može biti nevin a onda može i ovo
Koja je Amerika lažna, a koja istinita, pitanje je sad? Ona koja desetljećima promovira nepodnošljivu lakoću skakanja iz postelje u postelje (npr. serija "Seks i grad") ili ova čudoredna Amerika koja plače nad Trumpovim izjavama? Još od Kennedy-a preko Clintona,, tamo je, čini mi se, poželjno i normalno biti otvoreni, promiskuitetni, seksualni predator. Sorry, ne vidim gdje je Trump, obzirom na okruženje, pretjerao. Nije da odobravam njegove seksističke izjave, ali, Pitt, i to, i baš to, to je Amerika.
Ma to je samo jedna od njegovih bljuvotina, a ima ih svaki dan da nesto veli. A koliko je zena popljuvao u zadnjih godina dana i izvrijedjao? Ima ih barem pet koje je prostacki napao zbog izgleda jer nijedna ne moze doc blizu njega a da dobro ne izgleda. Covjek je seksist i zenomrzac i to uopce ne skriva.
Sta sve nece raditi za novac....ovo je presmjesno
ima love pa plati da pričaju laži
boze sacuvaj sta lova radi koliko im je platio da prosipaju laz i on da bude presjednik USAD nedo bog tog zla
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
VL šta je sa podacima koje je objavio Wikileaks o ubijavnju civila i Clintonici ?? Kaj još ne kužite da ima slobodnih medija koje narod sve više čita