Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 58
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Tajna ukočenog Putinova osmijeha: mora sjediti mirno dok ga ledeni zubi grickaju tamo dolje

Nitko ne može shvatiti kakav račun imaju Rusi, jer za sada u ovom ratu žestoko osiromašuju, niti može objasniti invaziju nekim ludilom, manijom za uskrsnućem Carstva ili SSSR-a. A možda je iza svega Edipov kompleks

Komentari 14

Avatar Platipus77
Platipus77
10:57 09.09.2022.

Strane agencije tako su analizirale i i bivšeg vođu SSSR-a i "onog Nijemca čije se ime ne smije spomenuti 40-tih godina" . Našlo se tu i Edipovog kompleksa i kompleksa manje vrijednosti i Parkinskona, i Morelovih "booster" doza speeda, manije,, depresije, paranoje, narcisoidnosti, sociopatije i psihopatije te "obične" sklonosti ka sadizmu. No ono što pokušavam reći, i u ranijem komentaru - što vrijede te analize kad su IPAK zavili svijet u crno desetljećima. Uopće nije bitno što se skriva ispod osmjeha bivšeg KGB-ovca, koji je obučen da kontrolira emocije i pokazuje samo one koje smatra prikladnim. Iza osmjeha se krije agresija na suverenu zemlju, koje je prezentirana kao "vojna vježba", uvjeravanje komisija da se granate okreću za 180 stupnjeva tako da ispada da Ukrajinci sami sebe gađaju, razoreni gradovi do temelja i žrtve kakav svijet ne pamti od Drugog svjetskog rata. Ako ga rat osiromašuje - upravo tada postaje najopasniji. Bjelorusi se šuljaju oko Poljske i isto "vježbaju". Mislite li zaista da je njemu do ičeg više stalo? Podmornice su u Mediteranu, nuklearke pukom srećom već nisu postale Černobil. To je čovjek koji ne može prežaliti SSSR i onda ne vjerujete da bi STVARNO mogao opaliti koju taktičku "gljivu"?

VL
DU
Deleted user
12:09 09.09.2022.

citat sluzbene izjave Borisa Bondareva nakon njegove ostavke: Agresivni rat koji je Putin pokrenuo protiv Ukrajine, a zapravo protiv cijelog zapadnog svijeta, nije samo zločin protiv ukrajinskog naroda, već i, možda, najteži zločin protiv naroda Rusije, s precrtanim podebljanim slovom Z sve nade i izglede za prosperitetno slobodno društvo u našoj zemlji. Oni koji su osmislili ovaj rat žele samo jedno — zauvijek ostati na vlasti, živjeti u pompoznim neukusnim palačama, ploviti na jahtama usporedivim po tonaži i cijeni s cijelom ruskom mornaricom, uživajući u neograničenoj moći i potpunoj nekažnjivosti. Da bi to postigli, spremni su žrtvovati onoliko života koliko je potrebno.

VL
DA
danijelrukavina4
12:38 09.09.2022.

Ukrajinci su u prednosti. Oni sada biraju i vrijeme napada, i mjesto napada. Osim toga dobiti će još kvalitetnog preciznog dalekometnog oružja. Sa time mogu tući linije opskrbe vojnika na frontu, transportna čvorišta, puteve i logistiku. Još jedan jako bitan moment - oni brane ( oslobađaju ) svoje, ne napadaju tuđe. Što se vrijeme približava hladnijem, Rusi će sve teže uspijevati dobiti nove snage za popunu, ako ih uopće i dobiju krajem godine, kada krenu minusi na termometru. Vojnik u rovu na -10 stupnjeva - ne možeš ga držati stalno tamo, moraš mijenjati tjedno. Možda je sada vrijeme da međunarodna zajednica pozove obje strane ponovno na pregovore. Mislim da je vrijeme da se traži neko privremeno rješenje u vidu nekakvog formiranja vlasti na okupiranim teritorijima na način da vlast se formira sa predstavnicima obje strane u sukobu + predstavnici međunarodne zajednice. Za to bi trebalo vjerojatno nekoliko tisuća predstavnika međunarodnih snaga, ali mislim da bi to bilo dobro rješenje za obje strane. Mislim da bi bilo važno za sve da se prekine trenutno ratno stanje, i da se ide prema pregovorima. Vjerujem da bi to pozdravili vojnici obje strane.

VL
Avatar korisničko_ime
korisničko_ime
14:40 09.09.2022.

Svaki čelnik neke države, izuzev možda sakndinavske, ima neki poremećaj ličnosti, inače ne ni stremio tim dužnostima.

VL
CM
Crni_moj
20:11 09.09.2022.

Ma baš me briga za Rusiju i Putina bitno je da ja nama bolje otkad smo uveli sankcije.

VL
DU
Deleted user
11:41 09.09.2022.

Dedica kao i biden kada je bio kod pape nije bilo izravnog prijenosa prvi put u povijesti u talijanskim nekim medijima je izašlo što je bilo to svatko može sam potražiti što se dogodilo uglavnom nije bilo ljepo

VL
ST
stomiovotreba
10:57 09.09.2022.

Sacuvaj me Boze petparackih psihoanaliticara.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.