Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 75
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Nasilje nad ženama
Povratak na članak

Taharrush – arapski 'način silovanja' došao je i u Europu

Svjetska je javnost upoznala “taharrush” za Arapskog proljeća i prosvjeda u Kairu, kad je na trgu Tahrir silovana američka novinarka Lara Logan. No žene u tom dijelu svijeta otprije znaju za tu torturu

Komentari 260

Avatar Budiuvijektu
Budiuvijektu
07:47 15.01.2016.

za to treba zahvaliti kancelarki Merkel, lažnom humanošću kojoj je pozadina samo interes jeftine radne snage dovela je EU polako probleme kojih se neće tako lako riješiti, pogotovo Njemačka. Danke, danke!!!!!

VL
PI
pitijestpit
19:16 14.01.2016.

trebali bi njihove zene upoznati s lickim rukovanjem! :)

VL
LA
Latz
09:07 15.01.2016.

Primjenjivati zakon, a ne zbog zaštite tuđe kulture (ili u ovom slučaju nedostatka iste) žrtvovati sigurnost vlastitih građana. Policija se mora bolje organizirati. Ako se dogodo ovakvo što pojačanje mora biti ekspresno i pokupiti tu čitavu skupinu. Svi moraju biti kažnjeni i ovi koji štite i ovi koji gledaju i oni u sredini (i to SVI ISTO). Posebne kazne za azilante -- kazneno djelo --> deportacija, odmah i bezuvjetno. Isto i za neki broj opetovanih prekršaja (5). Neke ljude treba naučiti kako se ponašati -- imamo takve i bez migranata, samo što nemaju takav status pa se njih ne tolerira zbog straha od optužbe za rasizam. Zakon mora biti isti za sve građane, i ako itko želi postati građaninom neke države u Europi, treba ga ili poštovati ili letjeti van samo s odjećom na leđima.

VL
VA
vampircina
21:20 14.01.2016.

ja neznam čemu okolišat sa pisanjem ,ma treba ih sve na brodicu i potopit negdje na atlantiku a ne sredozemlju

VL
OK
Omladinac koji to nije
22:08 14.01.2016.

Odgovor na ovaj "običaj" bi trebao biti KASTRACIJA i dugogodišnja robija. Doduše, za osobne "potrebe" bi koristio nešto drugo.

VL
Avatar pendreck
pendreck
22:42 14.01.2016.

Imam prijedlog: Ove decke (koji su naravno zeljni cura) lijepo poslati doma vlakom. A zauszvrat lijepo omogiuciti mladim zenama iz tih zemalja sa lijepo dodu u Europu. Najdemo im decke i stvar rjesena.

VL
EM
ema
01:02 15.01.2016.

Bože, koliko su jadni i izopačeni! Njih 10 - 15 naganja jednu ženu! Naše muškarce bi bilo sram u takvom činu sudjelovati. Najnježniji naziv kojim bi ih častili bio bi pizdeki ili p....ce. U zatvoru bi ih ekipa dočekala ko slatki med.

VL
FU
furest
23:11 14.01.2016.

neke nove rodne manjine

VL
IC
ice12
22:04 14.01.2016.

Na kraju krajeva, cini mi se, da je savjest covjecanstva u papi. Kad je papa benedikt prorocki citirajuci zlo koje prijeti europi bio ismijan i kad je njegovo inzistiranje na vjeri i razumu omalovazeno...

VL
CH
chemica
21:31 14.01.2016.

Ma hajde, kao da je to najdivljačkiji "narodni običaj" koji su u Evropu dovukli "jadni migranti". Što je s obrezivanjem djevojčica ili pak stupanje u brak s djecom? Samo znatiželjno pogledaj malo razvijeniju osnovnoškolku i već te uhvati panika da si pedofil, a ovi im sasvim legalno rade djecu na tlu "civilizirane" Evrope! Licemjerje "slobode i demokracije" koje uvijek uzrokuje stradavanje pitomih, jer divlji nametnu svoju volju. Problemčić s "navodnim" silovanjima je da se više ne dešavaju "nekom drugom", već su balije krenule na Herthu, Hilde ili pak Joan. Muslimankama se smiju dešavati sva zla ovoga svijeta, ali kada njihovi mužjaci taknu "naše" trebe...Evropa je naša. Oni su došli ovamo. I trebali bi živjeti po našim pravilima. Pedofilija je zabranjena, spolno sakaćenje također, a i silovanje baš nije preveć normalno. Dijeljenje brošura i provođenje "tečajeva" nije upalilo. Vidimo da lijepim i maloumnim načinom ne ide. Da konačno uvedemo pendrek, da ih malo intenzivnije "podučimo" ženskim pravima? Da, ali ovo je i opet "sloboda i demokracija". Nema sile. Tek kada pretjeraju silujući neku našu "arijevku", možda eventualno razmislimo o tome da ih vratimo nazad u mislimaniju. Dok siluju Jasmin, Nusrat ili pak Nabilu, koga briga? Sloboda su i demokracija! A rješenje je tako jednostavno... Zakonski im skinuti feređe i burke. Osloboditi ih od okova vlastitog zatucanog društva i religije. Ako im pak nije pravo, ma nek se i one gone u muslimaniju, za tim svojim seksualnim manijacima i pedofilima. Bez nasilnog protjerivanja neće biti reda. Na silu se odgovara silom. To samo tenkre dijeli brošurice silovateljima i "uči" ih kako se živi u Evropi. Tko normalan želi živjeti s bolesnicima? Ali tko nas pita...

VL
LA
Laura Anny
18:36 14.01.2016.

ne vole crvenokose zene i ne diraju ih

VL
Avatar jumanji
jumanji
20:38 14.01.2016.

ti narodi su jako ne kulturni ,ne odgojeni i primitivni.

VL
JA
Jasamtotalnopoludio
20:40 14.01.2016.

I kada se sve zbroji i oduzme opet dolazimo da su muslimani jednostavno nepoželjni,nekulturni i neadekvatni za suživot sa krscanima( NAMA!!) Jer da se sagradi jedna katedrala negdje tamo u njihovim mjestima mislim da bi nas istrijebili i potamanili zaa manje is mjesec dana!! Tako da ne razumijem zašto mi njih toleriramo na ovaj ili onaj način!??!?? Ako žele biti dio nas burke ili kak se već zovu zaboravit našu kulturu prihvatiti ili nogom u guzicu pa neka idu u pustinje silovat deve i koze!!!!

VL
SK
skipper_
00:40 15.01.2016.

Sve poslat odakle su i došli

VL
DD
dr dragon
19:57 14.01.2016.

Neznam sto je to pedigre? Dali to postoji i medu ljudima ili samo kod zivotinja?

VL
FI
fiberglas
11:15 15.01.2016.

U Hamburgu, Hanoveru, Amsterdamu, Rijeci...natovariti tankere ,dasti vode i konzervi za 6-7 dana i iskrcati u Tursku, Libiju, Irak...dalje šišaj kako znaš i umiješ...Tko ih je zvao neka plati, a ovo...ovo nije prvo i prvo - običaj! Kakav običaj!!!?? Pa i kod nas je bila krvna osveta prije 200-300 g. kod šiptara i crnogoraca i nekih muslimana ima je i danas. Zar ćemo ubojstvo i silovanje nazvati običajem??? Zašto se u njihovim zemljama lopovluk, ubojstvo i silovanje kažnjava strogo? Jer je zločin!!!! Pa kad takvo što naprave tamo gdje su došli, neće im se sjeći ruke , glava i škopljenje nego -RAUS!!!!

VL
CA
cadjo
23:26 14.01.2016.

. Zapadnim zemljama vladaju neki cudni ljudi. Sve se radi na unistavanju nacionalnog identiteta. Francuska najbolji primjer. U francuskim skolama se bozic ne slavi vec par godina. Latinski jezik ce navodno izbaciti, dok ce arapski vjerovatno uvesti, posto ih oficijelno ima oko 6 000 000 u fr. Ustvari ima oh mnogo vise.Njemacka nije mnogo bolja..... Cista Evropa su samo slavenske zemlje, poljska, ceska, slovacka, rusija.... Ostalo sve ode u k...

VL
DD
diamond.demori
21:06 14.01.2016.

Tkz. prof.dr Ivan Rimac je skoro pa naredio da se parimo sa ovom stokom.

VL
SP
Spidulek
22:26 14.01.2016.

Imam Jerzalemske đamije Al Axa šeik Mohamad poslao je migrantima sljedeću poruku (skračeno)….Pregaziti Europu jer ona je stara i nemočna... Uzeti zemlju Njemcima, Talijanima i drugima zemlju bez obzira da li oni htjeli ili ne.... Razmnožavati se sa Europljankama uu ime nadolazećeg kalifata....Poruka je poslana 11.9.2014 na godišnjicu terorističkog napada na NY. Mreža

VL
LA
LANA555
19:13 14.01.2016.

Nit izbjeglice kaj bjeze nije to doslo samo od sebe samo tako.Neko je kriv za to i taj za to treba kaznit.jer ti salju takve koi siluju rade nered kao i ove teroiste sto salju.Ovo je pregrozno.

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.