Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Sumrak uma
Povratak na članak

Svoje sam obavio, rekao je bombaš i uvukao dim

Nakon eksplozije bombe zapalio se stan nesretne žene. Prema pričama susjeda, bivšeg je supruga već prijavljivala policajcima.

Komentari 36

DU
Deleted user
13:37 19.12.2010.

Kako danas u Hrvatskoj imamo svega od kave detrdzenta po hlace ne moramo u Trst,,elektronike,,,auta pa Hrvati izludili od tolikog blagostanja pa si svako malo bacamo bombe,,,pobijemo pola sela ili kvarta,,,ubijamo roditelje,,,omladina ubija omladinu,,,vozimo u krivom smjeru,,,krademo i tako dalje i tako dalje..............................

VL
DU
Dudek
14:38 19.12.2010.

Gdje je dobar zakon dobri su i ljudi.

VL
MA
Machak
14:49 19.12.2010.

emilsali na čemu si ti?

VL
MO
mozel
15:13 19.12.2010.

U Njemaca je zakon ko provali u tudji stan je velika provala i kazna je od 5 godina pa nadalje ovisi sta je dalje napravljeno.Onaj koji ima ili se uhvati da sxplozivnim sretstvima smatrase kao terorista i kazna je od 8 godina zatvora pa nadalje.Nedavno je policija pronasla u spremniku auta kalasnikov i pronasla da su trojica znala za njega.Kao prvi optuzeni dobio je 8 godina,drugo-optuzeni je dobio 7 godina a treci je dobio 3 godine.Tako bi trebali i kod nas da se sudi pa bi bilo manje terorizma.A voznja na auto-ceti u pogresnom smjeru je kazna od 5 godina pa nadalje,a u nas slijedi prekrsajna kazna a za provale u stanove setaju ponovo ulicama koji imaju takvih kazni i dvadesetak.

VL
OB
-obrisani-
16:04 19.12.2010.

19.12.2010. u 13:22h emilsali je napisao/la: Svemu je kriv klimaks On se kod muskarca manifestuje klimanjem polnog organa pod uticajem gravitacije koje srednjovecni muskarci pokusavaju da nadoknade materijalnim samopodsticanjem. Kod zena se klimaks karakterise transformacijom normalne osobe u frigidnu sadistickuu kucku koja pod nelatom emocija i cestim promenama raspolozenja moze biti u stanju da naskodi i sebi i drugima. Dobro je sto je vremenski period razlicit pa je kod zena od 45 najdalje do 60 dok je kod muskaraca tek posle 55 i tesko da moze da dodje do preklapanja koje moze da bude pogubno za obe strane. Naravoucenije: Muskarci nikad ne uzimajte mnogo mladje zene od sebe! -------------------------------------------------------------------------------------- Hahaha! Ovo je dobro!

VL
OB
-obrisani-
20:52 19.12.2010.

* Dobro da se nije posvadao sa nekim u banskim dvorima tada bi zazvucale trube i bubnji redom podizala bi se buka silna. *

VL
IB
istina_boli
22:11 19.12.2010.

Kako ono ide, bolje los Hrvat nego dobar Srbin ?! Nastavak slijedi !

VL
OB
-obrisani-
22:18 19.12.2010.

. Ako se dobro sićam i Mesić je jednom isto reka: Ja sam svoje obavio.....................

VL
DU
Deleted user
07:42 20.12.2010.

Izvrstan naslov. Vrlo poticajan za buduće nasilnike. Pa dajte malo novinari, razmislite. Zašto ne bi bio naslov koji je on nasilnik i kako treba s njim postupati. Ovako ispada veliki frajer.

VL
BB
bla_bla80
23:46 19.12.2010.

strasno.... a sta je ovo kao neka kasarna lici a ne zgrada odvratno...zalosno ...

VL
GU
Gustavo
00:19 20.12.2010.

19.12.2010. u 13:22h emilsali je napisao/la: Svemu je kriv klimaks On se kod muskarca manifestuje klimanjem polnog organa pod uticajem gravitacije koje srednjovecni muskarci pokusavaju da nadoknade materijalnim samopodsticanjem. Kod zena se klimaks karakterise transformacijom normalne osobe u frigidnu sadisticku kucku koja pod nelatom emocija i cestim promenama raspolozenja moze biti u stanju da naskodi i sebi i drugima. Dobro je sto je vremenski period razlicit pa je kod zena od 45 najdalje do 60 dok je kod muskaraca tek posle 55 i tesko da moze da dodje do preklapanja koje moze da bude pogubno za obe strane. Naravoucenije: Muskarci nikad ne uzimajte mnogo mladje zene od sebe! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ova je bila starija od njega pa ju je izbombardirao, radije biram mlađu.

VL
DU
Deleted user
00:32 20.12.2010.

Kakav je ovo golubarnik, pa zar ljudi tu žive? Kakva smo mi to država koja dopušta da nam ljudi žive u ovakvim strašnim golubarnicima. Ono nisu zgrade nego boksovi kao na farmi. Nehumano i ponižavajuće.

VL
HE
hellbani
03:21 20.12.2010.

bolje da je poslije toga., otisao i do sabora obavit svoje.. pa onda u zatvor., i da mu narod bude zahvalan

VL
Avatar emilsali
emilsali
05:44 20.12.2010.

Bolje u golubov Kafez na Novom Zagrebu nego u zlatni Kafez na Pantovcaku Mount Everest za politicke planinare ovog podneblja. Na pocetku svojih politickih alpinizama svi oni se kunu da im isti nije cilj, a kad se napokon popnu nana njega onda se kunu da cine to zbog dobrobiti naroda. Poblem nastaje posle silaska; umesto cestitki, sampanjca, tapsanja po ramenu i nasmejanih fotografisanja saceka ih smrt, Remetinac ili u najboljem slucaju izgnanstvo.............

VL
Avatar Jana
Jana
09:00 20.12.2010.

Ha, ha, ha koji naslov.

VL
OB
-obrisani-
08:10 21.12.2010.

Yebeš naslov. Jadna ta žena kad se ulovila te budale.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.