Svjestan sam da je pokušaj dokidanja konstitutivnosti naroda crvena linija za Hrvate
Premijer Federacije BiH i lider SDP-a BiH o sve dramatičnijem stanju u susjednoj državi, Dodikovim potezima, odnosima u Federaciji
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Upravo je Hrvatska izdala Hrvate u BiH postoji puno instrumenata za rijesavanje te pat pozicije Hrvata u BiH