Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 186
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
LANI PUTOVALO 1,52 MILIJARDE LJUDI
Povratak na članak

Svijet očekuje do 4% više putnika, domaći turizam zadovoljan i reprizom 2025.

Mnogi su turistički profesionalci sezonu bez osjetnih pluseva proglasili godinom stabilizacije hrvatskog turizma, a, kako stvari stoje, slična 'stabilizacija' predstoji i ove godine

Komentari 1

Avatar Ričard
Ričard
10:38 11.02.2026.

Surealna slika, koja je oličje jedno perverznog ”turizma”. Brodić širine zadarskog polutoka, koji se dojde napuniti sa friškon hranon i isprazniti tankove sa fekalijama.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.