Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 112
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PUTINU ZADAN VELIKI UDARAC
Povratak na članak

Švedska ušla u NATO: 'Ovo je povijesni trenutak'

Švedski premijer Ulf Kristersson predao je u četvrtak završnu dokumentaciju američkoj vladi, što je posljednji korak u dugotrajnom procesu priključenja NATO-u koji su morale odobriti sve članice vojnog saveza.

Komentari 7

RA
radijatori
11:24 08.03.2024.

Ne valja još, treba još ući i Švicarska i Vatikan, tek onda će to biti to. Ne zezam se, Amerika ovako razmišlja.

VL
Avatar pendreck
pendreck
19:43 07.03.2024.

Veliki uspjeh Putleka, Finska i Svedska konacno u nasem savezu!

VL
DU
Deleted user
22:33 07.03.2024.

Svijet je podijeljen umjesto ujedinjen. Još strahujemo jedni od drugih a u međuvremnu stižu prijetnje za cijelo čovječanstvo od samih uvjeta života koji će se promijeniti na Zemlji vrlo brzo, pa do bolesti. Još nemamokao čovječansrvo brigu o čovjeku i ljudima na prvom mjestu, još živimo u prošlosti, nekoj dalekoj iz koje preuzimaju pojedini moćnici idole za svoje živote poput careva, sultana, još pamet nije prevladala nego je sve ostrašteno a to znaći propast i zlo za ovaj svijet.

VL
DU
Deleted user
20:14 07.03.2024.

Švedska je odavno bila (i za vrijeme SSSR) prikrivena NATO zemlja ,standarnizirana po NATO u i kapitalistička.Finska nešto manje.Ali slično.Uglavnom,glup i nepotreban potez obje zemlje ali apsolutno ništa bitno ne mijenja za Rusiju.Te su zemlje neslavenske i Rusi i tako kontroliraju taj prostor iz Kaliniingrada.No Ukrajina je druga priča i ta bude ušla u Rusku Federaciju .Tj ZND.

VL
HO
homofobic
19:24 07.03.2024.

Nista to nije slucajno i protiv Putlerovih planova! Sve je to veliki (1.2m) strateg unaprijed isplanirao jos prije 10 godina!

VL
GO
goran2hr
21:47 07.03.2024.

Pa jesmo li tim povodom poslali čestitku Carlu Bildtu?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.