Švedski novinar: 'Sramota da je zemlja kao Hrvatska puštena u Europsku uniju'
Piše i kako je Sabor održao minutu šutnje te da su onima koji se nisu slagali s tim stigle prijetnje smrću.
Komentari 301
Gledaj svoja posla i komentiraj vlastitu drzavu, a za Grippene nadjite drugog kupca. Pokusajte u Bagdadu ili Kabulu. Ionako vam skoro petina gradjana potice iz tih krajeva.
Hahah novinar čija je država podržavala Miloševića u genocidu dijeli packe preko kolega iz VL ...nevjerojatno
Ništa čudno od Petera Kadhammara štovatelja lika i djela gnjusa Carla Bilda.
Da i obožavamo europske banke sa tri puta većim kamatama nego u matičnim zemljama. Volimo europske firme koje ulažu u azijske zemlje ali ne i u RH. Jer ovdje je radnik skup? Je, jer nemamo robovlasništvo i iskorištavanje djece. Neka se pokrije ušima.
Tekstovi zemlje iz koje dolaziju političari tipa Carl Bildt ne treba uzimat za ozbiljno.
Nemaš kaj,to je čisti šveđo koji više nesmije u park izači,a da ga netko ne naguzi,pa piskara iz stana na kojem ima vrata kao u nekom bunkeru.Tko nama drži litanije,pa nemreš vj.Mi barem još možemo normalno hodati po gradovima,a da netrebamo osluškivati jel se čuje da neki jazavac otkopčava hlače.
Dobro jutro, probudi se novinarcicu. Vrijeme lijevo orijentiranih internacionalista bez vjere i nacije je proslo, u cijeloj Evropi. Na istoku i zapadu. To vazi i za naseg S. Meica i vesnicu i ostale pionire.
Iskreno ni meni se ne sviđa što smo u istom društvu kao i ovi blesavi švedski ljevičarčići. Vjerojatno mu neki muslić upravo sad siluje kćer, a on će mu se poslije ispričavati zbog "švedskog fašizma i rasizma" i pustiti u raspravu prijedlog zakona da se svim muslimanima besplatno dijele kondomi da se ne obeščaste silovanjem nevjernica bez zaštite.
Guglajte Captain Sweden i Sweden yes na internetu. Ili Sweden na youtubeu. Švedska je svjetska šprdancija broj jedan što se tiče neke zemlje.
Sramota je kad u Svedskoj i Norveskoj nemate prakticki uopce prijava za silovanje, jer i zrtvu i pocinitelja sqlju paihijatru. A godisnje imaju vise od 2000 silovanja. Neka lik pocisti gov...na pred svojim vratima. Kad oni budu imali rat, ondaa neka se jave. I uostalom, zasto se mi mormo ugledati u njih?
Hrvatska kakva god da je barem nije Švedska. Da me neko pita danas u civiliziranom svijetu bilo bi me bruka reć da sam iz Švedske. Švedska je postala sinonim za blesavo ljevičarsko ludilo. Tako da uzevši sve u obzir, Proud to be Croat, Captain Sweden ;)
Jel to ona Švecka koja je svjetski vice prvak po silovanjima?
Hrvati ajmo jednom ne bit provincijalci! Švedska je svjetska šprdancija broj jedan zadnjih godinu dana. Vrh zezancija na račun blesavih švedskih ljevičara. Svi ih sprdaju. Prema tome od takvih bedaka ne treba ništa za ozbiljno uzimati. Imamo drugačije vrijednosti. Šveđani su otišli na kvasinu pa dovlače talibane da im siluju žene i kćeri, a Hrvati brane svoju zemlju i svoj narod od tih istih talibana, islamista i džihadista. I na to su ponosni. Za to se ne ispričavamo. A vi na referendum hoćete li muslićima osigurati masažu testisa nakon silovanja. Zbog traume :))
O nihilizmu novinar čija zemlja sustavno radi na vlastitom kulturocidu i democidu. O sramoti novinar čija zemlja prikriva i brani silovatelje kao žrtve svojih žrtava. Mali, u preskocima...
Ko si mi sad ti da djeliš lekcije.Ti si sramota,jer na takav način ponižavati inpisazino drugima,tu se vidi ta tolerancija.Kao da si kod samoga Hitlera bio na školovanju.Jada Europe i njezine pravičnosti.
evropski olos.
ŠVEDU moj na prijevaru su nas ugurali ni ja ne bi bio stobom da Šeks nije izvršio prijevaru !
Neznam kako ostali ali meni uopće nije ugodno biti s državama poput švedske u takozvanoj EU. Ako ovaj novinar može nekako pomoći da nas izbace hvala mu do neba.
Susedi Hrvati.Polako.Ne shvatajte ovaj clanak previse ozbiljno.Pratim tekstove gos.Petera Kadhammara vec dugo,dugo.Od pocetka ratova na teritoriji bivse Sfrj,ovaj gospodin je cesto pisao tekstove o tome.Na pocetku,zli momci su bili-naravno Srbi.A posle-i Hrvati.Muslimane nikada,ali -nikada nije okrivio ni za sta.Hocete da vam kazem razlog?Svedska igra,kako Amerika svira-kao prvo.A ono najvaznije-Svedjani nemaju hrabrosti,pisati lose o muslimanima.Jer znaju,da im sutra moze biti podmetnuta bomba u metrou,ili na nekom trgu.Zato,lakse je napadati Srbe i Hrvate.Oni im nece bacati bombe.Ovaj tekst sam namerno malo "uprostio"-ali,sustina je to.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zemlja koja ima Carla Bildta je sramota Europe i svijeta. Čovjek koji je odgovoran za smrt desetina tisuća ljudi i patnji stotina tisuća.