'Suludo bi bilo ići na izbore jer bi bili neustavni, a HDZ bez Plenkovića u meni izaziva stravu'
Premijer mi je djelovao iskreno iznenađen uhićenjem u subotu ujutro za nešto što se događalo 2018. jer stvarno nije djelovalo da postoje razlozi za tako hitnu reakciju, kaže predstojnica Katedre za ustavno pravo Pravnog fakulteta u Rijeci i vanjska članica saborskog Odbora za Ustav, Poslovnik i politički sustav Sanja Barić
Komentari 56
I evo je opet. Još malo i samo će joj vezice viriti iz Plenkovićeve stražnjice. Kako li se samo obraz proda na brzinu za neku foteljicu….
da su sada izbori,za koga da ja glasam,oporba nije dostojna da bude vlast ni u kojem smislu,u oporbi su samo glumci koji glume,viču itd,od toga nema ništa,oni daju podlogu za neizvjesnost,nema strukemnema znanja.
Ovo je nelegitimna vlada..koju treba rušit.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čak je i gđa Barić,između redova,užasnuta mišlju da ovakva oporba eventualno dođe na vlast. Mislim da je negativna selekcija i slijedom toga i negativna percepcija političara dosegnula vrh. Slično je u cijeloj EU. Očito da nešto treba mijenjati,a kako nemam pojma