FOTO Stižu strašni prizori iz Švedske, autobus se zabio u ljude na stanici: Ima mrtvih i ozlijeđenih
Nesreća se dogodila u ulici Valhallavägen u švedskoj prijestolnici
Komentari 17
Naslov je odličan: "Autobus se zabio". Nešto slično kao "Pištolj je ubio".
a to je samo kap u moru kaj se događa jer svi icidenti ne završavaju u medijima ,nego samo ovakvi veliki koje nemogu zataškat jer švedska je pala kao i pola europe zbog tolerancije a opet tko je kriv , obični ljudi jer kad su izbori necemo za patriote i desne stranke nego cemo glasat za ljevičare i zelene tak da sad imaju to kaj imaju , isto kao i mi
Nije tako davno Skandinavija je bila nestvaran svijet. Svijet bez kriminala, bez zločina, vratza na kućama i stanovima rijetko su se zaključavala.......... a danas ? Čega je to rezultat, tko je to donio ? Politika otvorenih " vrata ". TkoTko god je poželio dobio je dom u Skandinaviji, socijalnu pomoć i sve što ide uz to, a što su ti ljudi morali dati za uzvrat ? Apsolutno ništa . No da je ostalo na ništa bilo bi super. Oni su te zemlje željeli i žele još uvijek pretvoriti u Islamske kalifate. Koje je zaključak ? To vam i treba što ste tražili to ste i dobili, ali na žalost nije tako samo u Skndinaviji. Slično je u cijelom tzv Zapadu, ali drugdje nije baš bio takav mir i sigurnost kao u Skandinaviji. Tko je do toga doveo ? Sadašnje vladajuće garniture u EU i uopće Evropi. Oni praktički i dalje forsiraju istu politiku, a ljudi više manje kao ovce bleje i ništa ne poduzimaju.
Välkomna!
Užasno.Prekršaji i nasilje u njemačkim trgovačkim centrima su u porastu, a 75 % počinitelja koje je identificirano je migrantskog podrijetla. Istraživanje koje je naručila trgovačka udruga GCSP (German Council of Shopping Places) obuhvatilo je 1105 maloprodajnih objekata, uključujući 248 trgovačkihh centara, 99 maloprodajnih parkova i 758 velikih trgovina, dokumentiralo je 18.276 slučajeva u 2024. – što je povećanje od 32 % u odnosu na 2023
Još Valhallavägen. Zvuči mi kao valhala-vozilo? Inače najvjj opet jedan inženjer i saveznik "progresivne" ljevice.
Vrlo lako fini srcani od "misli na druge" , vrlo lako uvozna radna snaga iz 3. svijeta, tesko ali ne nemoguce, alanov snackbar... onda tek jako malo moguce, autohtoni svedjanin koji je eto, nekako nesto zeznuo.
Kako i dalje nema barem imena tog " vozača", mogu si misliti tko je to napravio. Da je to bio neki Ingmar ili Lars, već bi odavno ime bilo objavljeno...
eto, eu odma da blokira sve skole, od vrtica do faksa. da plati sendvice petoj koloni da izadje na ulice i da napadnu policiju. picula odma da napise negativan izvestaj. mediji u hr da podrze blokadere...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nekoć ta Skandinavija bje simbol sigurnosti, kulture, zakona......Danas ostade samo Finska. Posljednja oaza. Suomi.