'Stranka je rekla da sam ja najbolji kandidat, a to je i pokazala anketa'
Pobijedi li, Vesna Želježnjak imat će dvoje zamjenika, kao i njezin prethodnik Zvonimir Mršić
Komentari 13
Dajte molim vas, Mršić nikad u životu nije rekao ništa dobro za Križevce, Darko Ledinski ne prolazi kroz Križevce jer je to njemu ispod časti...tkozna, ako je tebi sdp pošten pitam se kakav si ti, uostalom ti si jedan od dežurnih pljuvača po Hrgu i Korenu na ovom portalu tako da nemoj govoriti gluposti...Koren možda i drži županiju ali "boss" te županije je Koprivnica...i to je realno stanje
Zaboravih reći, ako je Ledinski bio toliko protovi Gošeka, onda Gošek ima moj glas.
Objasnila je kako su prošla vremena u kojima se uspješnost nekog čelnika lokalne uprave mjerilo po tome "koliko je dobar s nekim ministrom" i "koliko je novca uspio dovući iz Zagreba, centra moći". ______________________________________________________________ A nešto se je kao promijenilo? oduvijek je koprivnička vlast uzimala najveći dio kolača i kočila razvoj Križevaca i Đurđevca i ostalih okolnih općina...i koliko svi znamo ništa se nije promijenilo tj. Promijenilo se,ali na još goru netrpeljivost od koprivničkih lokalnih močnika, sada nekih i iz državne vlasti koji ponovno lobiraju ministrima…po čemu su to Križevci zaslužili takav maćehinski odnos i zašto su Križevci trn u oku koprivničkim močnicima nikada mi neće biti jasno…
Lythrum jedino nam preostaje da Hrg ili Koren budu gradonačelnici Koprivnice te se uvjeriš da Koprivnica baš ništa ne oduzima Križevcima. Jeste li sada na vlasti u Županiji, jeste, jeste li sa Fiščičem & Co bili na vlasti u Hrvatskoj, jeste. I što ste dobili,ništa?! Ne zato što vam Koprivnica oduzima nego zato što imate nesposobne HSS-ovce za vođe! Moj savjet, držite se Hrga i Korena oni znaju kako će njima biti dobro, ako oni znaju za sebe, kaže seljačka filozofija, znaju i za mene, jel' ovo bilo dobroooo.Odgovori mi u svoj toj njihovoj brizi i njihovom zalaganju njihovom trudu koliko je vama Križevčanima situacija postala bolja a koliko njima dvojici,. I stvarno pusti to prikrivanje nesposobnosti da vama Koprivnica oduzima vaš dio kolača. Projekti projekti, projekti, projekti, stručnjaci stručnjaci, poštenje poštenje!
Jožu ubrajam među lokalne močnike koji su oduzimali Križevcima....možda si me krivo shvatio al nama u Križevcima ništa ne fali jer su se baš naši sposobni vođe izborili za to da nam ne ostanu samo mrvice koje nam baca koprivnička vlast nego da se izborimo za prihode sa drugih mjesta...pitat ću vas tko je nesposoban kad za par mjeseci ode Podravka u ruke privatnika i kad ljudi izgube radna mjesta koja su već počeli gubiti tamo...i tko će opet nastradati..mali čovjek bio on iz Koprivnice, Križevaca ili Đurđevca sasvim je svejedno jer ne igra nikakvu ulogu u tome nažalost..netrpeljivost prema križevcima pokrenuli su kao što sam rekao koprivnički lokalni močnici
Luthrym po tvome svatko bi poželio živjeti u Križevcima, jer sve imate, unatoč mačehinskom odnosu Koprivnice pa i Friščića koji je navodno iz Koprivnice i (za čijeg ste vladovanja doživjeli katarzu i stekli sve dobrobiti koje uživate) doista si nedosljedan. Što se mene tiče ja osobno ne vidim perspektivu sa SDP-om ali barem su pošteni! P.S. Kada već Koprivnica toliko oduzima budi konkretan pa reci što to Križevci imaju (gospodarstvo) pa Koprivnica oduzima, Na koji način oduzima? Evo stvarno bih volio da me uvjeriš! Možeš specificirati za vrijeme Friščića pa MIlanovića. Zapamti da kum Koren i dalje drži Županiju, a kum Hrg Križevce!
To da netko nekome nešto uzima je najobičnija glupost. Križevci nemaju Podravku i to je jedina prednost Koprivnice. Nažalost Podravka dosta klima u zadnje vrijeme. Nisam baš stekao dojam da u Koren I Hrg nepošteni, pa ni Friščić nije bio nepošten. Što se to on okoristio? Vidio sam njegovu kuću u Ivancu pa mi baš ne izgleda kao vila. Bivša vlada u kojoj je naš najjači predstavnik bio Friščić bila je loša, ali ova sada je najgora koju imamo. I definitivno sad imamo najnesposobnije predstavnike odavde u vladi i saboru koji nisu kadri ni lipu dovući ovdje. Samo znaju klimati dok nam se svašta ukida. Ovi na slici jesu pošteni, ali su fakat nesposobni.
Najbolje je kad imaš više funkcija i tobože obavljaš više poslova jer tada zapravo ne radiš ništa. Koprivnici treba više transparentnosti, više mudrosti, više rada i manje nepotizma, a tu se gradonačelnica nije dokazala.
Luthryum nadam se da si i ti denuo pozitivnog pluseka slatkici. Dakle ovi su možda nesposobni ali eto barem su pošteni. A kaj da ti velim za Friškog, mi se vidi da je Podravski pisao o nekom susretu ekipe u u hotelu Podravina pa još na nekim mjestima sa ondašnjim dečkima pa su se dečki i malo zaigrali i eehhheee heeej fest je toga bilo, no onda je mudri videl da je to prejako za njega pa se povukel kakti Joca i ve ooni nikaj ne znaju nikaj lošega nisu napravili samo su dečke imenovali. Za ovu dvojicu pogledaj što su pisali ranije forumaši na ovom forumu. Ja evo nemam nijedan drugi nick pa si me zapamtio,jer ti očito smetam, nisi jedininastojim pisati po pravici.
Jučer je iz Križevaca iseljena APPRRR, a koliko čujemo slijedi i katastar. Drug Mrle je ipak uspio ! Ali ako je suditi po padu dobiti podravke od 30 % od početka njegovog službovanja u toj tvrtki, čovjek je sposoban jedinoo za političke igrice. Kad proanaliziraš kolika je šteta tih 30 % dobiti moglo bi ga se čist lako pribrojiti "spice ekipi". ;-)
A što se tiče poštenja........... :-) ......mogli bi porazgovarati o Koprivničkim zapošljavanjima podobnih i izmišljanju radnih mjesta za neke "nove" kandidate. Suma sumarum, ne vidim bitne razlike između spomenutih. Osnovnu razliku vidim jedino u političkoj ideologiji, a SDP-ovu ideoligiju koja koja gura GMO (Vlada RH - ožujak), umjetnu oplodnju bez zajednice muškarca i žene (Zakon o MPO - svibanj), zdravstveni odgoj sa rodnom ideologijom (rujan) i da dalje ne nabrajam, ne mogu prihvatiti.
He he he crisiensis Jadno ti je to poštenje kad japa svom zeteku dobavi termoelektranu u dvorišče. Ne samo da će zetek posla imati nego i liječnici , KKŽ će investirati u još veči odjel Pulmologije i Onkologije Koprivničke bolnice . Pa ti sada imaš vremena i razmisli kada tata kćer zaposli u novootvorenom sveučilištu ili u Komingu tko je veći štetočina.Meni su isti ali kada Japa ustanovi u Upravu Podravke svoje dečke pa zaigraju igru e ja dalje stvarno više ne "znam" jer je sve stalo na par faca i Ivi!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kao, nisam ja htjela, ali nagovorili su me... stranka misli da sam ja najbolji kandidat pa će se kao žrtvovati... Čemu to prenemaganje vlastoljubaca, a zapravo su sve spremni učiniti za poziciju...