Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 189
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
POLITIČKA ANALIZA
Povratak na članak

Strani vračevi odlučit će 
o ishodu hrvatskih izbora

U velikoj izbornoj bitki 
Milanović – Karamarko 
odvijat će se i mali rat 
Braun – Sinn. Ljudi iz sjene, unajmljeni projektanti stranačkih programa i liderskih imidža, trče već prve kilometre izborne utrke

Komentari 117

BR
brojevi
09:37 17.08.2015.

Očita je umjetno izazvana politička retorika Z. Milanovića od strane PR učitelja. Milanović se pokazao kao dobar kampanjski i poslušni učenik ali mu to ni izdaleka nije dovoljno da prevari naš ispolitizirani narod koji je itekako svjestan one narodne uzrečice:e: *Vuk dlaku mijenja ali čud nikada.* Narod previše plaća ono što je u načelu stvar pravog kučnog odgoja.

VL
Avatar abraham73
abraham73
20:59 16.08.2015.

strani satanisti odlucuju o svemu kroz marijonete nije to nista novo.

VL
CI
cinbenik
08:34 17.08.2015.

Hrvati nisu znali izabrati bolje zlo ni 90ih,a to je vidno i do dan danas...........Po nagovoru crkve birali smo neznanje i nazadnost..........Izabrani su MKMPiske politikom,poveli narod u veliki exsperiment ispravljana povjesti Hrvata,pri tome pogodojuci samo i iskljucivo HDZe regiji koja je u drugoj drzvai.........Svojim neznanjem isli su na ruku neprijatelju koji je izvrsio brutalnu agresiju na Hrvatsku ,ali i Hrvate u BiH........Nepoznati kao politicari u svijetu,obezbijiedili su nam agresiju,ali i blokadu ,sankcije i embarko.........Bezautoritetni politicari su gledali samo kako pogodovati HDZe hobotnici...Izmisljali su ratne ciljeve i odustajali od njih,vrsili ,kao slabiji,neke exsperimente,sa BiH,zbog kojih cemo jos dugo snositi posljedice...Raselili su Hrvate,Bosne,nebili prisajedinili Hercegovinu sa Hrvatskom,pretvarali su i privatizirali za vrijeme navece agresije Srbije i Srba......Mirno su reintegrirali poDunavlje,ozakonivsi cirilicu u Vukovaru..........Sramotili su Hrvatsku zlouporabama polazaja,i sada su na trosku drzave po Hrvatskim zatvorima za ucinjena nedjela.......Ostat ce zapamceni u povjesti,kako netreba vladati i voditi svoj narod,ili kako treba voditi sopstveni narod pogodovanjem neprijatelju,a samo za potrebe HDZe regije.......Zaduzili su Hrvatsku i Hrvate,pokravsi i opljackavsi sobstveni narod.....Od ucinenog zla Hrvatima,proizvodili su jos vecu stetu i zo,a to cine i dan danas.......Pobijedili ponovo iste snage i opcije ,Hrvate ce raseliti i unsititi,a EU ce naseliti imigrante,u nadolazeciim godinama na opustosenim Hrvatskim ognjistima.........

VL
Avatar ARENA
ARENA
21:22 16.08.2015.

Dali su strani vračevi odlučivali i o ishodu predsjedničkih izbora?

VL
KA
kajinx
19:29 16.08.2015.

300.000 duhova nisu strani vračevi.

VL
Avatar d-ano
d-ano
20:42 16.08.2015.

odlucimo sami tko ce nas Jahat,,,tlacit,izrabljivat i krast...

VL
DU
Deleted user
18:53 16.08.2015.

karamarko moze pobjediti samo ako je 50 posto glasaca ludo ili nema pameti.

VL
FU
fullmax
19:28 16.08.2015.

Naprid Milanovicu, iako si za nista. Crni Marko - policiot - mi izgleda opasno

VL
Avatar dosadnajanjetina
dosadnajanjetina
16:37 16.08.2015.

Od Kare se i ne ocekuje da bude inteligentan. ovi udbaši su stvarno pop*zdili .....................Takav može biti samo vodja zlociinacke zadruge.................. Uz Vasinu asistenciju. ........podrumaš-udbaš-lažov-crnomagijaš-rvatina.................................. . Stotine najcrnjih afera je vezano za "domoljubnu " stranku ADZe.............presuda i HR suda i i haga za njhivove kriminalne radnje...............,izdaja Posavine zarad koje se ne stide,ne kaju.....atak na Bosnu............šurovanje sa srbima i Slobom,..........pljackanje...........,uništavanje,..............življenje na kredit i s tim se hvale.................................................šta se dešava erceg - puku da još vjeruju tim gangsterima?

VL
NE
nemamjestazavas
18:35 16.08.2015.

...Jedina Komunisticko-nacisticka-staljinisticko-Göebelsovska udruga bezbožnih gradjana u RH je zlocinacka udruga znana pod imenom u registru politickih stranaka je HDZ ! ........... Karamarko je Kriminalac. Nema se tu sto puno debatirati. U pravu stranku je sletio - HDZ i inace okuplja kriminalce. ...

VL
DD
Don-Dom
19:16 16.08.2015.

Kao da je bitno jeli HDZ ili SDP... Uvjerili smo se zadnjih 15 godina da je to potpuno nebitno.

VL
FU
fullmax
19:25 16.08.2015.

Tko god bude izabran, potop vam je siguran.

VL
NE
nemamjestazavas
19:00 16.08.2015.

minusi ???........dajte odgovore....kako vas nije sram, da vas ja sam vodim na lancu , -...............................................bagro HDZ-ovska........., ološu zadnji lopovski demagoški,.......... spodobe nikakve bijedne.............., zlo mi je od vas................... popišam se na sve vas i sve one koje su za tuu bijednu bagru glasali. ...........................ne postoji prostota i gruboca koja bi bila adekvatna za ljude koji se uporno bave izdajom vlastite zemlje ! bedace !.................. Ti ljudi su ti HDZ koji toliko ljubite................. Koji su identificirali, locirali, uhitili, izrucili.................... Ima ZERP-a, nema ZERP-a............................ Koji su rasprodali lijepu našu za malo škuda............................... Koji bi i danas potpisali Z4 s Pupovcom samo da dobiju vlast.

VL
AN
anticenzura
18:56 16.08.2015.

Mialnovicu moras se maknuti, svi su ti zlocinci sto su opljackali naciju na slobodi. Nesposoban si upravljati drzavom, pravda, pravosudje i Ustavni sud ti ne postoje u drzavi, zlocinacka organizacija sto je opljackala narod ti je konkurencija na izborima, predsjednica ti se naslikaje kao folk diva u ''zvezdama granda'', meta smo teroristickih organizacija radi vase razbojnicke vanjske politike, uplitanja u pljacku i otimacinu kruha iz usta sirotinji okolo po svijetu s NATO banditima, i to sve govori o tebi i o tvojoj drzavi. Micite se svi skupa, da vas mi ne bi micali.

VL
SA
Saskakempa
18:20 16.08.2015.

Vracevi su vec odlucili, Karamarko ostaje u oporbi do daljneg.

VL
Avatar StudentZG
StudentZG
18:56 16.08.2015.

Svi smo svjesni da su potrebne promjene. Molim nekog od ovdašnjih HDZ-trolova neka pokuša objasniti koje to promjene nudi HDZ? To je u potpunosti ista ekipa kao i iz doba Ive Sanadera i Jadranke Kosor, jedina razlika je u oštrijoj ideološkoj retorici koja je samo donijela još veće podjele među Hrvatima. A možda je to vama i dovoljno, oštrija retorika uz nastavak politike balkanske banana-države? Eto, umjesto da se ulogirate u svojih 5 računa i lupite po 5 minusa po nalogu središnjice, pokušajte napisati smisleni odgovor ako ste za to uopće sposobni.

VL
DU
Deleted user
15:40 16.08.2015.

Ovi s trozonskim klimama će nas spasiti!

VL
Avatar GERO2
GERO2
15:43 16.08.2015.

Jadna Hrvatska s trozonskom-kukuriku klimom!

VL
Avatar dosadnajanjetina
dosadnajanjetina
16:30 16.08.2015.

minusi...ha ha ha ha ha ...je´l to sve ???....................................................... Svatko ko je pošten i želi dobro Hrvatskoj nece glasati za HDZ, stranku u koju su se slili svi kriminalci, karijeristi i materijalisti iz Hrvatske! 23 godine ta stranka uništava ia i rastace Hrvatsku: pretvorba privatizacija kutle gucic kosutici Tudjman zagorac polancec sanader barisic jurak fiolic,.....................................................na stotine afera i kradja! - .............................Samo cetnik može glasat za njih iz mržnje prema Hrvatskoj! ...................Jedina nam je sreca da ima Boga i svatko tko vragu služi na kraju propada!................................Još da pridodamo sve Nevenkine firme koje su zaradivale milijune i milijarde dolara, pa Domovinu d.o.o Francekovog sincica...pa pljacku onog fonda koji je bio u dobrotvorne svrhe cemu je kumovala Ankica ............................pa pljackom izazvano bogatstvo Francekovih unucica....................i sve to dok je narod krvario po ratištima lijepe naše..................................... Pa 200 bogatih obitelji koje su uspješno pokrale sve ono što je nekoc pripadalo narodu....banke, poduzeca, resurse, naftu, otoke, tvornice, fondove...a nastavljaju i dalje....

VL
JO
josipnov
19:20 16.08.2015.

Iznenadit će ih sve ŽIVI ZID

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.