Strani radnici iz srednje Azije pod posebnim povećalom: Rusi negoduju jer muslimani sve češće mole na ulicama
Nabrojiti više od 300 etničkih grupa koje žive u Rusiji jednostavno je nemoguće. Ponosan sam što sam dio ovog svijeta, dio moćnog, snažnog, multietničkog naroda Rusije, rekao je ruski predsjednik Vladimir Putin
Komentari 16
U Ruskoj Federaciji postoji još 24 službenih jezika uz ruski. U Ukrajini koja je bila dio SSSR-a i koja ima veliku rusku manjinu i gdje je ruski bio službeni jezik, od 2010 ruski ne može biti službeni jezik.
Ovih dana je u svim zapadnim medijima stezanje obruča oko Zelenog trgovca oružjem...ljudi oko njega padaju ko trule kruške jedan po jedan zbog korupcije, a on pere novac koji dobiva od EU i kupuje sve modernije oružje koje ni najbogatije države u Europi nemaju. Upravo onako kaki reče Trump:"Nisam vidio većeg trgovca oružjem od Zelenog".
Rusija je skoro pa kontinent.Tamislimo da u ciloj EU živi samo 140 milijona.Nas je 3 milijona pa niko nikoga ne pidnosi.Niko me nemoze uvjeriti da tzv Rus sa azijskog dijela tog kontinenta ima ikakve veze sa europskim djelom.Niti po izgledu,niti vjerski ,niti kultroloski.Znaju to Kinezi i te kako dobro.Pametnom dosta!!
U New Yorku policija obučava žene kako nositi hidžab.
Svako ima svoje klečavce
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Častim besplatnim putom i smještajem sve bubnjare ako ono što rade kod nas, naprave ovoj ekipi sa slike. Evo čak mogu i kod javnog bilježnika dati potpis....ajmo "glazbenici"