Najgori dan od početka epidemije. Imamo 3251 novi slučaj. 38 osoba je preminulo
Do danas je ukupno testirano 640 781 osoba, od toga 9126 u posljednja 24 sata
Komentari 75
pa no, danas je srijeda a ponedjeljkom i utorkom zbog vikenda puno manje
novih 38 umrlih zahvaljujući strućnom plenkovićevom stožeru bolnice pune , a njima sve pod kontrolom.. treba ovo zaustavit jer stožer sa plenkovićem očito neće
Čeka se da prođe kolona u Vukovaru.
Rekord za rekordom, to ne može svatko
Glavno da su to oni pomakli na 10 sati. Lagano, polagano će se opet vratiti na 14 sati.
Kakve god mjere propisali ljudi ih krse i to je istina. Ako je distanca najbolja mjera ne znam u cemu je problem. Da li svakom Hrvatu treba osobni policajac da ga tjera na pridrzavanje mjera? Na stranu sve, ali mi ljudi smo neodgovorni. Kakva korist od zatvaranja klubova i kafica kad ilegalni nicu na sve strane? I isti ti koji krse pravila su najveci kriticari mjera i stozera.
Polako, čekajte da se dogovore i bace kockice za broj.
e da je naš franjo živ... rješio bi epidemiju isto ko i vukovar. trgovinom!
Kojesta se u Europi komesa,nismo mi jedini. Kod nas je situacija zrela za code red,nakon susjeda,Ceha,Austrijanaca,izgleda da smo ugrabili stafetu. Kad prolistam EU medije,zadnjih par dana me zapanjuje situacija u Nizozemskoj. Narode moj,koji je to cudan narod! Na vidiku je cjepilo koje citav svijet ceka ko zedan vodu,vise tvrtki su pri kraju faze 3,za ocekivati je da ce se situacija polako normalizirati tokom 2021e,kad pocne masovno cijepljenje.Ti maymooni iz mocvare gore se sad 24 sata dnevno glodju jer preko 40% ih se ne zeli cijepiti. Kazu nevjeruju cjepivu,to im je nekako prebrzo. Valjda misle,strpiti se jos koju godinu dok ne crknu kad im ekonomija padne u komu. Sa druge strane,rado putuju,zivili bi komotno,mrze ko i svi drugi lockdown. Pa sta oni ustvari hoce,nije mi jasno. Anti-vakcina pokret gruva svaki dan tisuce komentara,valjda imaju neke placenike koji se logiraju sa vise nickova i onda ti peru mozak. Svasta,ovaj svijet nije nomalan. Samo neka nam se ne pojavljuju i opet nam zagorce ljeto. Bez potvrde da si cijepljen,vracaj se odakle si dosao,ko te ...nadam se da ima jos toliko pameti kod nas da svim strancima koji se nisu cijepili,dakle potencijalni corona virus bombe,da im se onemoguci ulazak u RH jer cemo opet dozivljavati isto,jedanput je bilo dosta,na pogreskama treba uciti. Nasi stari koji su stvorili ovu Hrvatsku i sad da ih truje neki neodgovorni maymoon iz Europe...non pasaran.
Maknuo sam se iz Zagreba jer mi idu a živce ove priče o kineskom virusu. No nešto tu nije u redu. Među zaraženima gotovo da i nema onih koji bi trebali zbog naravi svog posla trebali biti najviše izloženi -taksista, prodavača, prostitutki...
Ljudi molim vas pridrzavajte se mjera kako bismo pobijedili ovog zlog nevidljivog neprijatelja. Ako stozer kaze maska obucite astronautsko odijelo, ako kaze 2 metra razmak vi barem 4, ako kaze u 10 navecer u krevet vi najkasnije u 8
Svaki dan u svijetu umre oko 10 tisuća djece od gladi i nikoga nije briga za to. No sve je stalo zbog toga što umire tri puta manje starih i teško bolesnih. Malo čudno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Super. Srećom danas je neradni dan tako da će sutra biti daleko bolja brojka. Još se danas i paradira. Političari, sve skupa sa Berošem, Capakom i ostalom tzv. strukom koja govori kako ide prema boljem slobodno neka podrapaju kupljene diplome. Malo je za reći da ste nesposobni.