Stop azilantima u Švedskoj, Danskoj, Austriji i Njemačkoj, Orban likuje: Rekao sam vam!
Problem je što Njemačka i Austrija zajedno imaju toliko ilegalnih migranata koliko ih imaju ostale zemlje EU zajedno, kaže zastupnik SPD-a u Bundestagu Josip Juratović
Komentari 49
Sad će Orban morati kod sebe zadržavati migrante. I ne slati dalje za Njemačku. Ili se posvađati sa Vučkom?
Da ali imigranti imaju puno djece a djeca piju coca colu .. menager coca cole je zadovoljan ... i ne samo on , Tcom isto nema ništa protiv .. sve korporacije trebaju potrošače a bijeli europljani nemaju djece . Profitt je ipak na prvom mjestu
Jos sam davno rekao da je Jugoslavija bila rhesenje. Nije muha mogla da udje bez putovnice, a ovo sta se sad desava je katastrofa. Stoj pucam, nisi stao, metak ...
Biti će zanimljivo kada ih krenu lifrati nama, kao "zemlji prve registracije". Postati će Hrvatska majka svih HOT SPOT-ova.
Cekajte da sve te zemlje shvate da je problem Hrvatska. Da je drzavi stalo zaustaviti migrante imali bi vojsku i zicu na granici. Politika je jos od Milanovica da lagano propustamo i smanjujemo pritisak na granici jer ionako nitko ne ostaje kod nas.
ključni dio priče namjerno i uvijek izostavljate. kad je krenuo val migranata prema europi? što je prethodilo? da se podsjetimo. 2000 i neke zapad ukida pomoć afrikancima, pomoć u hrani, traktorima, nije velika bila, 300 mil dolara godišnje, ali je držala stvari pod kontrolom, desetljeće suše u africi je učinilo svoje, desetke milijuna ljudi pretvorilo u izbjeglice. zapad je okrenuo glavu. a onda kreće arapsko proljeće, lukavo nazvano, a u stvari je inicirano iz zapada, da se sruše režimi koji su osiguravali desetljeća mira na sjeveru afrike i bliskom istoku. uništen je irak, na bazi laži zapada o nekakvom oružju, razorena libija, sirija, stvoren kaos. i onda kreće val, jedan za drugim. što ste očekivali kad ste porušili te države, da će tamo ostati u prašini?! vi ste ih učinili migrantima, izvolte se sad im odužiti, primite ih srdačno, kao što ste veselo slali im bombe i rušili sustav koji je za njih bio dobar. zbilja mislite da su oni postali sirotinja zbog grešaka njihovih vlada? jedna sirija je bila primjer suživota raznih religija. u iranu ima više sinagoga nego u beču. o tome ne pišete.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mi bez novog stanovništva više ne možemo funkcionirati, uskoro će nas biti preko 50 % staraca u mirovini. Najveće zlo je počelo sa slučajnim štetočinom i njegovom zločinačkom partijom koji je uništio 100.000 radnih mjesta i pokrenuo lavinu iseljavanja mladihh 100.000 samo u 4 godine.