Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 205
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
EU POSTAJE ANTIMIGRANTSKA UTVRDA
Povratak na članak

Stop azilantima u Švedskoj, Danskoj, Austriji i Njemačkoj, Orban likuje: Rekao sam vam!

Problem je što Njemačka i Austrija zajedno imaju toliko ilegalnih migranata koliko ih imaju ostale zemlje EU zajedno, kaže zastupnik SPD-a u Bundestagu Josip Juratović

Komentari 49

BR
brongostar
09:42 18.09.2024.

Mi bez novog stanovništva više ne možemo funkcionirati, uskoro će nas biti preko 50 % staraca u mirovini. Najveće zlo je počelo sa slučajnim štetočinom i njegovom zločinačkom partijom koji je uništio 100.000 radnih mjesta i pokrenuo lavinu iseljavanja mladihh 100.000 samo u 4 godine.

VL
Avatar moreplovac
moreplovac
10:23 18.09.2024.

Sad će Orban morati kod sebe zadržavati migrante. I ne slati dalje za Njemačku. Ili se posvađati sa Vučkom?

VL
IZ
izrazlica
12:13 18.09.2024.

Da ali imigranti imaju puno djece a djeca piju coca colu .. menager coca cole je zadovoljan ... i ne samo on , Tcom isto nema ništa protiv .. sve korporacije trebaju potrošače a bijeli europljani nemaju djece . Profitt je ipak na prvom mjestu

VL
JU
JustinCase
12:47 18.09.2024.

Jos sam davno rekao da je Jugoslavija bila rhesenje. Nije muha mogla da udje bez putovnice, a ovo sta se sad desava je katastrofa. Stoj pucam, nisi stao, metak ...

VL
GO
goran2hr
11:58 18.09.2024.

Biti će zanimljivo kada ih krenu lifrati nama, kao "zemlji prve registracije". Postati će Hrvatska majka svih HOT SPOT-ova.

VL
TR
Trgovac
09:58 18.09.2024.

Cekajte da sve te zemlje shvate da je problem Hrvatska. Da je drzavi stalo zaustaviti migrante imali bi vojsku i zicu na granici. Politika je jos od Milanovica da lagano propustamo i smanjujemo pritisak na granici jer ionako nitko ne ostaje kod nas.

VL
Avatar kozorog
kozorog
07:58 18.09.2024.

ključni dio priče namjerno i uvijek izostavljate. kad je krenuo val migranata prema europi? što je prethodilo? da se podsjetimo. 2000 i neke zapad ukida pomoć afrikancima, pomoć u hrani, traktorima, nije velika bila, 300 mil dolara godišnje, ali je držala stvari pod kontrolom, desetljeće suše u africi je učinilo svoje, desetke milijuna ljudi pretvorilo u izbjeglice. zapad je okrenuo glavu. a onda kreće arapsko proljeće, lukavo nazvano, a u stvari je inicirano iz zapada, da se sruše režimi koji su osiguravali desetljeća mira na sjeveru afrike i bliskom istoku. uništen je irak, na bazi laži zapada o nekakvom oružju, razorena libija, sirija, stvoren kaos. i onda kreće val, jedan za drugim. što ste očekivali kad ste porušili te države, da će tamo ostati u prašini?! vi ste ih učinili migrantima, izvolte se sad im odužiti, primite ih srdačno, kao što ste veselo slali im bombe i rušili sustav koji je za njih bio dobar. zbilja mislite da su oni postali sirotinja zbog grešaka njihovih vlada? jedna sirija je bila primjer suživota raznih religija. u iranu ima više sinagoga nego u beču. o tome ne pišete.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.