Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 77
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Pozadina sastavljanja Vlade
Povratak na članak

Karamarko je SMS-ovima prebrojavao većinu u Saboru

Dok je Lovrinović otkazivao poslušnost, HDZ-ovci su se prebrojavali sms-om

Komentari 80

IV
Ivopetokraka
12:11 24.01.2016.

Ostoja Motorola kaze za svoje drugove da su lešinari Ostoja slazem se s tobom orvi puta ali kukasti ces morati riješiti

VL
PI
pismeni
12:13 24.01.2016.

Gospodo novinari shvatite da je gotovo! Čast izuzecima, ali velika većina vas bila je pristrana.

VL
LO
lokun
12:08 24.01.2016.

Kukurikavci lete prema Remetincu ovih dana.

VL
LO
lokun
12:07 24.01.2016.

Crveni yugofašisti konstruiranje sto sto zdlite

VL
Avatar MK
MK
12:15 24.01.2016.

Vidi ti Pupovca, on bi "Odbor za vanjske poslove"! ...Cemu manjinama "Odbor za vanjske poslove"? ...nikakvo cudo sada kuka na RTS-u - umjesto da na RTS-u kritizira Srbiju za odnos prema manjinama i jasno poruci da Srbija sa takvim odnosom prema Hrvatima u Srbiji nece uci u EU!

VL
Avatar ČEPlN
ČEPlN
12:16 24.01.2016.

pise index: Kreso preso Bajakovo, sklonio se u sigurnost!

VL
CI
CIPS
12:28 24.01.2016.

SDP partija radi zadnje trzaje, ADIO drugovi, dosta vas je!

VL
Avatar onaj koji uskoro dolazi
onaj koji uskoro dolazi
13:13 24.01.2016.

HRVAT iz dijaspore trazi 150 radnika za ciscenje baustela prednost POLITICARIMA iz SDP-a..ahahhahahah dobra placa..

VL
DH
dalibor.hren
12:56 24.01.2016.

Crveni sami sebe nazivaju pudlicama, lešinarima...

VL
L0
luena 01
12:37 24.01.2016.

Kazu da je i po hodnicima Sabora lovio glasove za podrsku vlade... =:-))

VL
ST
stefj
13:24 24.01.2016.

Eh da su mediji trećinu bili kritični prema prošloj vladi kao prema ovoj, možda ne bi bilo toliko štetnih poteza, toliko uhljebljivanja i svađe sa svima živima u i izvan Hrvatske... Što se tiče ove vlade, čini se da je par ministara zalutalo na svoja mjesta, poput ministra gospodarstva i sličnih. Most je u tom segmentu previše tanak (ako se makne Lovrinović, što je dobro) da bi preuzeo odgovornost... No, opet, čini se da se od najavljenih reformi odustaje već u početku, prvo je trebalo biti manje ministarstava, zatim je ideja da se broj smanji u roku 6 mjeseci, a sad se priča o roku od 2 godine, na kraju neće nikada. To što Most hoće smanjiti plaće saboru, e to je reforma koja će nas baš spasiti... Čini se da će Most cijeli mandat posvetiti jeftinom populizmu, a da će biti protiv svake reforme, jer će im podmetati da su pod utjecajem HDZ-a. Most je platio određenu cijenu da bi dobio svoje ministre, tj. fotelje, no i HDZ je popušio, možda i puno više. To ima svojih dobrih strana tako da su otpali Brkić i Lovrinović, no to ima i dosta loših, a to je da su na pozicije došli nedorasli... Nadam se jedino da će Orešković stvarno mjeriti prolazna vremena i mijenjati nesposobne.

VL
Avatar ČEPlN
ČEPlN
12:26 24.01.2016.

Za svaku sigurnost Kreso je presao Bajakovo.

VL
OS
osica
13:14 24.01.2016.

Da, i što je loše u tom provjeravanju ?. Imali ste dosta smicalica i cirkusa, zar da vam prepusti iz nepažnje nakon onog mrcvarenja od strane svih vaših , .. naravno, bio je budan i tako treba. vaše namjere nisuu bile poštene. Bile su tragične i pokazale vas u najgorem mogućem svijetlu. Ne ,čestitati mandataru i novoj Hrvatskoj vladi je dno dna nekulture " rekla bi ona vaš ponašali ste se kao da ste iz sep..... jame" . To vam baš ne služi na čast. Bilo je nisko pa ispada da vam stvarno "partizanšćina i nakonviše od 70 godina nije izašla iz glave."

VL
NO
nori
12:26 24.01.2016.

Pa što,to mu je posao !?

VL
4M
4mazge
13:54 24.01.2016.

mislim da ova ekipa u ovom sastavu ne može trajati dulje od pola godine! Orešković će imati pune ruke posla želi li spriječiti zloporabu položaja i ovlasti mnogima iz ove ekipe skucane na brzihe!

VL
Avatar onaj koji uskoro dolazi
onaj koji uskoro dolazi
13:15 24.01.2016.

hoce i ovi uskoro pocet pricat o TITI i njegovim podvizima..ahahhahahahahah

VL
LA
Lavica7
13:54 24.01.2016.

Zabraniti upotrebu mobitela u Saboru. Igraju igrice i pisuce poruke. I to je najodgovornije mjesto u drzavi. Ne bi im dala ni 2000 kuna

VL
BL
Blomberg
12:50 24.01.2016.

Smuci se covjeku kad cita sve te " kritike " ovi iz Barometra pisu kako je Premijer prekratko govorio, kako se nije iznosilo sve o svim resursima pravo ono moglo bi se reci zavidno bla, bla. Vratite se 4God. u. u natrag pa slusajte te razne prazne price a Milanovic se u svom mandatu poceo javljati par mjeseci prije nego im je Brod poceo tonuti. Pa svaki pametan covjek bi morao imati malo razumjevanja sa nasim novim Premijerom da je covjek zivio u Kanadi i da mu je pred takvima kakvi ste vi u Barometru malo i tesko se izrazavati , i sad ocekivati od svih iz nove Vlade da odmah djeluju na svim sektorima na kojima stara Vlada nista nije pokazala, i to za 4 God.

VL
SW
swic
13:13 24.01.2016.

Bilo kako bilo ! Oni su odletjeli .

VL
4M
4mazge
13:57 24.01.2016.

Najmanji problem koji Orešković ima jest savršeno nepoznavanje Hrvatskog jezika....ako bude znat što ima činiti da bi ispunio ciljeve koji stoje pred njim biti će vječno zakovan u svako hrvatsko srce! ako pak ne.....dobiti će kapelatu

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.