Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Što se događa, Franak više ne sumnja u korupciju već kažu da i suci mogu griješiti!

Za sve nas je štetno kreiranje atmosfere linča, iako će Vrhovni sud morati na proširenom 13-članom vijeću usuglasiti stavove o promjenjivim kamatama za obrtničke kredit

Komentari 3

Avatar McDonald
McDonald
11:56 16.06.2026.

Pitanje autoru - s kim bankaris?

VL
CH
chupakabra
17:52 18.06.2026.

Pitaj se kako se to dosuđuju kamate a ne dosuđuje se glavnica od tih kamata. Koliko nekompetentan i bezobrazan moraš biti da pljuneš hrpi građana, stručnjaka i sudaca u lice ovakvom odlukom? Time se bavi malo

VL
LO
Lojzek1967
14:20 16.06.2026.

Imamo Hrvatsku!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.