Stigne li kaos i u naše dvorište, to nećemo doznati s HTV-a
Zoltan Kabok, javlja se sa sigurne udaljenosti, s brda kilometrima dalje od sarajevskog kaosa i zalutalih gumenih metaka
Komentari 33
HTV kao rezimska TV mora jako dobro paziti sto i kako izvjestava jer se narodu ne treba pokazati kako se rusi parazitska i nesposobna vlast. Jucer u Ukrajini, danas u Bosni a sutra u...?
kada je mala..stvar..imat..dopisnika iz inozemstva..tj.tuzle..
U hrvatskim medijima osjeća se strah..Izvještavanje je suspregnuto, jer "ne treba talasati"..
ko još gleda jutel ?
Narod koji pali i pljačka u ime politike i socijalnog stanja, koji uništava imovinu i najgore što može biti uništava povijest, nije narod nego rulja. Ako si nezadovoljan promjeni stanje mirno i ne uništavaj ono što si sam platio. Onisu uništili muzej, pa to je gubitak pameti i rastrojstvo i tako postaje narod bez kulture.Strašno.
skojevac radman, rakic,stankovic,sprajc (jovanovic) pitam hrvate jeli ovo hrvatska televizija jeli ovo komunisticko cudoviste placamo mi hrvati jeli moguce da se svi novinari koji vole svoju domovinu smjenjuju imamo razne natase sase pitam vas hrvatice i hrvati jeli mi zivimo u hrvatskoj ili u srboslaviji
ma moze goriti i njihova komunisticka televizija ali oni ce nam pricati partijske pricice i prikazivati filmove svojih sugoslavenskih burazera i partizancina.
hrt će puštati partizanske filmove do iznemoglosti..samo da se stvarnost ne prenosi..
Hrvati ni u kojem slučaju ne smiju biti nezainteresirani za susjedno "bure baruta". Bojim se odnosa naših vlasti i medija prema situaciji u BiH. Maloprije nas RTL obavještava o huliganima u toj državi. Zanimljivo je da tako nikada ne zovuovu prosvjednike u Ukrajini, Francuskoj... Meni se čini da bi oni i vlasti u Hrvatskoj domaće prosvjednike i moguće sudionike općeg štrajka tretirali isto. A zna se kako treba postupati prema huliganima. Ne daj nam, Bože, toga scenarija. A od ministra Ranka Ostojića svaku glupost možemo očekivati jer smo nedavno u Vukovaru svjedočili na što su spremni njegovi dečki.
Ne plaćajmo više pretplatu. Svi skupa odbiti dobro plaćati podobne "novinare" sve mahom antihrvate. Pogledajte progra. Ništa čudno. Tko nam vodi programsko vijeće!. Ne plaćati više "Hrvatsku" televiziju - pretplatu. Pogledajte dnevnike i vijesti. Od kada su potjerali Bilića i i sve domoljube s televizije kada ste imali priliku gledati i uživo sudjelovati u političkim i emisijama o našim svagdašnjim životnim problemima. S v i s k u p a n e plaćati antihrvatsku televiziju.
Prava istina tebi je sigurno dobro je pišeš gluposti. Narod ima pravo da se zaštiti i traži promjene. Na ovim prostorima to ne može milom te ostaje samo ova opcija. Rulja su ovi na vlasti a narod nikad nije kriv.
To sve znamo već od prije . Režimska televizija zbog koje bi netko pametan trebao raspisati referendum da ju neplaća narod ove zemlje jer je obična sramota od medija.
teško da če u hrvatskoj se išta dogoditi kad hrvati naprosto uživaju kad mu je susjed gladan i deložiran to su sve političari uredili a primjer vam je perverznost u neimaštini. hrvatska je država stresa zato nam se svaki drugi građanin razboli od zločudne bolesti koja je prešla u zarazu........................
saznat cemo preko fejsa...jer fejs nemogu ugasiti!!!
političari moraju voditi narod a ne zavoditi pa nije čudo što se događa u bosni , utužila glad i nepravda , kokuzluk , a na svakom kilometru sretnem nekakvog ministra .
svaka država pa i BIH je dužna da osigura svakom mir, radno sposobnom mjesto rada i da uzme porez od tog rada, da otvara nova radna mjesta , a ne sve suprotno od toga utužila nepravda i glad, samo su su trebali privatna zdanja veleposjednika da nekažem ministara popalit
Tko god bude na sljedećim izborima pobijedio....ako ih uopće ibude....najprije treba počistiti na HTV-u......bez ikakve milosti i sentimenta.
Pratim pomalo dogadjanja u hrvatskoj, afere, izvlacenje novaca, korupcije, nepotizam, uhljebljenje. A i potpunu pasivnost gradjana, nedostatak protesta, ulicnih demonstracija i protesta. Pa je mozda vrijema da se hrvatska suoci sa izrekom Maestre-a: Toute nation a le gouvernement qu'elle mérite.. Every nation gets the government it deserves. Svaka nacija zasluzuje vladu koju ima.
Koja suplja napisanija !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zato smo sinoć među prvim vijestima saznali da Ivo Josipović po "jako uvjerljivim" anketama uvjerljivo vodi ispred Kolinde...a Željka Markić i ostali mu nisu ni do peta stigli... tI tako u krug iz dana u dan: HTV koju masno plačamo! Pametnom dosta